Новини

17.02.2023
2711

УжНУ – у лідерах рейтингу вишів за результатами вступної кампанії 2022 року від osvita.ua

УжНУ – у лідерах рейтингу вишів за результатами вступної кампанії 2022 року від osvita.ua

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» складено щорічний рейтинг закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії, що відбулась у 2022 році. Статистичні дані рейтингу поділені за кількома групами і містять статистичну інформацію про середній бал НМТ вступників, кількість зарахованих осіб на бюджет і контракт, конкурс на одне бюджетне місце, кількість осіб, зарахованих до приватних вишів, а також інші дані. За результатами рейтингу УжНУ отримав високі місця серед провідних українських університетів.

 За Рейтингом «Найбільший бал НМТ на контракт» УжНУ посідає  16 місце із 200 українських університетів. Зазначений рейтинг фактично визначає лідерів серед закладів освіти України, у яких найкращі вступники виявили бажання здобувати вищу освіту за власні кошти.

 За Рейтингом вступників, зарахованих на контракт УжНУ посідає шосту позицію із 2004 абітурієнтами, зарахованими на навчання за контрактом. Цей рейтинг визначає лідерів серед навчальних закладів, що зарахували на навчання найбільше вступників за кошти фізичних та юридичних осіб на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань).

За Рейтингом вступників, зарахованих на бюджет УжНУ посідає 11 позицію, маючи конкурсний показник 7,61  на 1 бюджетне місце. Рейтингова таблиця визначає заклади, до яких зараховано найбільшу кількість вступників на навчання за кошти державного бюджету на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань).

 Як інформує портал osvita.ua,  публікація рейтингу насамперед скерована на інформування молоді, яка планує вступати до закладів вищої освіти у 2023 році. Рейтинг допоможе їм зорієнтуватись у можливостях вступу до українських вишів, оцінити власні шанси та зробити свідомий вибір закладу для здобуття вищої освіти.

 

Інформаційно-видавничий центр

 

Категорії: