Новини

18.10.2017
2876

Університет, відкритий для світу

Університет, відкритий для світу

Сьогодні нам – 72!

Історія нашого університету – це величезний досвід.  

Досвід – це мудрість. 

А мудрість – це вміння обирати правильний шлях, робити правильні висновки.

Сьогодні ми усвідомлюємо, що живемо у світі невпинних змін, в якому успішним є не той, хто спостерігає збоку, а той, хто є частиною постійного процесу переосмислення здобутого та відкритості до незвичного.

Ми готові до змін. Ужгородський національний університет, опираючись на традиції минулого, відкривається для нового. Ми є університетом, відкритим для світу.

Зберігаючи найкращі практики минулого, УжНУ адаптується до розвитку в умовах інформаційного (більше того – постінформаційного!) суспільства, в якому найвищими ресурсами та цінностями є творчість, приналежність до спільноти і, водночас, індивідуальність кожного.

Сьогодні сотні студентів і викладачів саме завдяки УжНУ мають можливість пізнавати світ: фізичний та інтелектуальний. А майже тисяча іноземних студентів відкривають для себе Ужгород і Україну. І несуть у свої далекі світи інформацію про нас.   

Дорогі друзі! Нині не зробити вчасно крок уперед – означає опинитися на крок позаду інших. Тому ми йдемо, ламаючи стереотипи, здійснюючи маленькі й великі відкриття, примножуючи свій результат та успіх всього університету. Послідовно, щодня, step by step.

Наша історія – варта гордості!  Спадок минулого, традиції лідерства та взаємодії з іншими – це наш ресурс, який стимулює нас творити нове, відкривати те, що було зачиненим для попередників.

Сьогодні нам – 72. Але ми й далі навчаємо і вчимося, запозичуємо і віддаємо, ростимо і ростемо.

Ми живемо. Яскраво і повноцінно!

Зі святом – нашого університету і світу, що відкривається перед ним!

 

 Колектив Ужгородського національного університету 

Категорії: