15.07.2021

У Природничо-гуманітарному фаховому коледжі тривають вступні випробування

У Природничо-гуманітарному фаховому коледжі УжНУ вже закінчився вступ на основі базової загальної середньої освіти та тривають вступні іспити для абітурієнтів, випускників 9−их класів шкіл. Випробування тривають три дні поспіль:  14 липня  абітурієнти складають іспит з історії України, географії, 15 липня -  математики та  фізики і 16 липня – української мови.

«Загалом ми маємо 434 заяви станом на завершення прийому заяв 13 липня. Але вступна кампанія ще триватиме для вступників на основі ПЗСО та на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «Кваліфікований робітник». Також буде 2 хвиля вступу на основі базової загальної середньої освіти, але вже на контрактній основі» - зазначив заступник директора з навчально-виховної роботи природничо-гуманітарного фахового коледжу Крістіан Папп.

Згідно зі статистикою поданих заяв, найбільш рейтинговими спеціальностями для абітурієнтів є інженерія програмного забезпечення та правознавство.

Варто наголосити, що для випускників 11-го класу, які вступають на основі вступних іспитів прийом заяв триватиме до 26 липня, та до 02 серпня - для тих, хто вступатиме  тільки на основі сертифікатів ЗНО.