28.05.2021

Студенти УжНУ здобули медалі на чемпіонаті України з пауерліфтингу

У прикарпатському місті Коломия протягом тижня проходив чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед студентів закладів вищої освіти, в якому взяли участь четверо спортсменів з нашого університету.

Чемпіонкою України у ваговій категорії до 69 кг стала 4-курсниця факультету здоров’я та фізичного виховання УжНУ Едіта Ковач. У присіданні вона подолала 142,5 кг, у жимі лежачи – 70 кг, а у тязі підняла 140 кг і набрала у сумі триборства 352,5 кг, що на 17,5 кг вище за норматив кандидата у майстри спорту України. Едіта також стала віце-чемпіонкою в абсолютній першості серед спортсменок-студенток усіх вагових категорій, а у змаганнях жінок, які проходили одночасно із студентськими, посіла четверте місце, лише двома з половиною кілограмами поступившись бронзовій призерці, майстрові спорту міжнародного класу з Коломиї Уляні Лютник. Проте і у змаганнях серед дорослих спортсменок вона здобула нагороду – срібну медаль за результат у присіданні.

Віце-чемпіонками у своїх вагових категоріях стали 3-курсниці факультету здоров’я та фізичного виховання Наталія Мага (до 63 кг), котра підняла у сумі триборства 267,5 кг і Олеся Янович (до 69 кг) з підсумковим результатом 257,5 кг.

У ваговій категорії до 105 кг з сумою 585 кг бронзовим призером став 4-курсник медичного факультету Мирослав Лукеча. Усі медалісти тренуються у  студентській секції кафедри фізичного виховання під керівництвом старшого викладача Андрія Федорішка.

У командній першості збірна пауерліфтерів Ужгородського національного університету посіла третє місце серед 22-х закладів вищої освіти країни.

Андрій Федорішко, голова обласної федерації пауерліфтингу