11.03.2024

Реєстрація спостерігачів на вибори голови Студентської ради

Відповідно витягу з протоколу Центральної виборчої комісії для забезпечення виборчого процесу виборів голови Студентської ради ДВНЗ «Ужгородський національний університет» №7 від 11 березня 2024 року та згідно з Положенням «Про студентське самоврядування Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» повідомляємо, що ЦВК визначила терміни та формат подачі спостерігачів на вибори голови Студентської ради ДВНЗ «УжНУ».

Для реєстрації спостерігачів кандидат на посаду голову Студентської ради ДВНЗ «УжНУ» надає подання на ім’я голови ЦВК з 12 до 15 березня 2024 року з такою інформацією: ПІБ, громадянство, дата народження, місце навчання (навчальний підрозділ, курс), телефон, виборча дільниця (округ), враховуючи, що на одну виборчу дільницю (округ) кандидат може подати двох спостерігачів.

Центральна виборча комісія й надалі повідомлятиме про роботу ЦВК та інформуватиме студентів університету щодо перебігу виборчого процесу.

За інформацією ЦВК