Новини

11.02.2022
6769

До уваги вступників до магістратури! Затверджені програми ЄФВВ, графік ЄВІ та ЄФВВ у 2022 році

До уваги вступників до магістратури! Затверджені програми ЄФВВ, графік ЄВІ та ЄФВВ у 2022 році

Звертаємо увагу на те, що у 2022 році єдине фахове вступне випробування ОБОВ’ЯЗКОВЕ при вступі до магістратури зі спеціальностей галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 08 «Право», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини».

Тест єдиного фахового вступного випробування складатиметься з двох частин: предметний тест і тест загальних навчальних компетентностей.

Як і в попередні роки, вступники на спеціальності магістратури 293 «Міжнародне право» та 081 «Право» мають складати тест із права та міжнародного права та тест загальних навчальних компетентностей.

Майбутні магістранти на спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» та 051 «Економіка» для вступу мають скласти тест з економіки та міжнародної економіки та тест загальних навчальних компетентностей.

Плануючи вступати на спеціальність 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» або 051 «Політологія», необхідно буде скласти тест із політології та міжнародних відносин та тест загальних навчальних компетентностей.

Для вступників на спеціальність 053 «Психологія», 054 «Соціологія» необхідним іспитом буде тест із психології та соціології та тест загальних навчальних компетентностей.

Для вступу на спеціальності 075 «Маркетинг», 073 «Менеджмент» і 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» потрібно буде скласти тест з управління та адміністрування та тест загальних навчальних компетентностей.

Вступникам у магістратуру на спеціальності 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» необхідно буде скласти тест з обліку та фінансів та тест загальних навчальних компетентностей.

Вступникам на спеціальності 061 «Журналістика» та 281 «Публічне управління та адміністрування» необхідно буде складати один із предметних тестів на вибір вступника та тест загальних навчальних компетентностей.

Єдине фахове вступне випробування - програми 

Для вступників на усі інші спеціальності передбачається складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання та фахове вступне випробування, що проводиться в закладі освіти.

В 2022 році вступники до магістратури зможуть подати результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови 2020, 2021 або 2022 року та результати єдиного фахового вступного випробування або фахового вступного випробування, отримані в 2022 році.

Реєстрація вступників для скаладання ЄВІ/ЄФВВ триватиме з 26 квітня до 17 травня 2022 року (18:00).

Єдиний вступний іспит (основна сесія) відбудеться 22 червня.

Тест загальної навчальної компетентності відбудеться 20 червня.

Дати проведення предметних тестів:

  • економіка та міжнародна економіка – 24 червня;
  • право та міжнародне право – 24 червня;
  • облік і фінанси – 29 червня;
  • політологія та міжнародні відносини – 29 червня;
  • психологія та соціологія – 29 червня;
  • управління та адміністрування – 1 липня.

Якщо вступники виявлять бажання складати більше одного предметного тесту, а тести проводитимуться в один день, то під час реєстрації вони оберуть, який складатимуть в основну, а який у додаткову сесію.

Спеціально організована сесія ЄВІ для вступників, які зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ, але бажають повторно скласти іспит або не зареєструвалися для участі в основній сесії, відбудеться 10 вересня. Реєстрація розпочнеться 26 липня та триватиме до 4 серпня. Сесія проводиться за кошти фізичних осіб.

Детальніше про ЄВІ/ЄФВВ

Матеріали ЄВІ/ЄФВВ минулих років

Приймальна комісія

Категорії: