Новини

16.07.2021
683

Понад 4 тис. електронних заяв від випускників шкіл надійшло до УжНУ за два дні

Понад 4 тис. електронних заяв від випускників шкіл надійшло до УжНУ за два дні

В університетах України продовжується найактивніша фаза вступної кампанії-2021 - прийом заяв і документів від абітурієнтів. У п’ятницю, 16 липня, відбулось засідання Приймальної комісії УжНУ, на якому обговорювали статистику подачі заяв до вишу та поточні питання.

Відповідальний секретар Приймальної комісії Петро Горват інформував: «Наразі основний потік заяв надходить від випускників шкіл, вступників на основі повної загальної середньої освіти. Станом на 9:00 к.ч. 16-го липня до нас надійшло 4174 заяв на здобуття освітнього ступеня бакалавра та 302 заяви на магістра медичного спрямування. Якщо порівнювати цю статистику з минулорічною, то ми спостерігаємо динаміку зростання – близько на тисячу заяв більше з першого дня подачі, ніж у 2020 році. Вчора був перший день подачі заяв від вступників на основі освітнього ступеня бакалавра на магістратуру   ми отримали 146 заяв.  На основі ОКР молодший спеціаліст заяви поступають два дні і до нас надійшло 288 заяв від абітурієнтів».

Нагадуємо, що цього року подача заяв закінчується о 18:00 16 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів, творчих конкурсів та о 18:00 23 липня для осіб, які вступають за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, а також вступних іспитів та творчих конкурсів, які були складені з 1 по 13 липня. Для вступників до магістратури подача електронних заяв також закінчується о 18:00 23 липня.

Ще одним важливим питанням цього етапу вступної кампанії, яке обговорили члени Приймальної комісії, став допуск до вступних випробувань та конкурсного відбору вступників за ОС бакалавр та ОС магістр.

 Інформаційно-видавничий центр

Категорії: