Новини

19.09.2023
1343

Вчена рада УжНУ затвердила «План роботи на 2023/2024 навчальний рік» та розглянула низку інших питань

Вчена рада УжНУ затвердила «План роботи на 2023/2024 навчальний рік» та розглянула низку інших питань

У вівторок, 19 вересня, у черговий раз засідали члени Вченої ради УжНУ. Розпочали засідання з приємного – вітання ювілярів, вручення дипломів та атестатів про присвоєння вчених звань, а також ректор УжНУ Володимир Смоланка вручив грамоту старшому викладачу кафедри приладобудування Святославу Кутчаку, який вже півтора року боронить українські землі у лавах ЗСУ.

“Дуже приємно бачити всіх у цьому залі. Адже за час служби траплялись різні ситуації. Щиро дякую за нагороду. Радий, що зміг бути присутній, оскільки вже сьогодні знову відправляюся до своєї бойової частини. Вірю, що у майбутньому ми продовжимо працювати разом у мирній країні. Слава Україні!” – зазначив Святослав Кутчак.

Під час засідання було розглянуто низку атестаційних справ кандидатур, рекомендованих до розгляду рішенням Атестаційної комісії. За результатами голосування, професора по кафедрі бізнес-адміністрування, маркетингу та менеджменту присвоєно Святославу Жукову, професора по кафедрі твердотільної електроніки та інформаційної безпеки присвоєно Михайлу Пагірі, доцента по кафедрі соціології та соціальної роботи присвоєно Олександру Кацьорі, доцента по кафедрі органічної хімії присвоєно Наталі Король, доцента по кафедрі анатомії людини та гістології присвоєно Оксані Петричко, доцента по кафедрі фізичної терапії, реабілітації, спеціальної та інклюзивної освіти присвоєно Мар’яні Сабадош, доцента по кафедрі госпітальної терапії присвоєно Олені Устич, доцента по кафедрі міжнародного права присвоєно Юлії Фетько, доцента по кафедрі іноземних мов присвоєно Сільвії Шпеник.

Одне з важливих питань на порядку денному – обговорення та затвердження Плану роботи Вченої ради ДВНЗ «УжНУ» на 2023/2024 навчальний рік. Також було розглянуто перейменування Центру підготовки та атестації кадрів вищої кваліфікації, створення у структурі кафедри соціології та соціальної роботи Науково-дослідницького центру вивчення насильства, конкурс «Краща монографія 2022 року», рекомендацію до вступу в докторантуру, затвердження та уточнення тем дисертаційних досліджень, зміну наукових керівників та надання дозволу на наукове керівництво, створення спеціалізованих вчених рад з метою присудження ступеня доктора філософії та ін.Ганна Фельцан, 

Інформаційно-видавничий центр

 

Категорії: