Новини

14.03.2023
216

Актуальні оновлення в Google Workspace

Актуальні оновлення в Google Workspace

У цифровому просторі робота кипить. Не встигли користувачі опанувати розширений функціонал Google Workspace, як розробники уже потішити оновленнями. За 2 місяці 2023 року відбулися цікаві зміни в функціоналі з метою покращення та удосконалення роботи у середовищі.

Найбільш використовуваним інструментом у нашому закладі є Google Meet, тому розпочнемо з нього. Актуальним оновленням є перегляд периферійних пристроїв (камера, мікрофон, які приєднані до ПК) до моменту приєднання до онлайн зустрічі. Тобто такий функціонал дає можливість завчасно підготувати та перевірити доступне обладнання та уникнути потенційних проблем.

Користувачам, які часто перебувають на онлайн зустрічах зі смартфона, доступна функція 360-градусного фонового відео. Ці фони використовують гіроскоп свого пристрою, щоб створити динамічний фон, що рухається разом з вами. Доступно на пристроях Android та iOS для всіх користувачів Google Workspace і користувачів з особистими обліковими записами Google.

До практичних бонусів додано формування субтитрів до відеозапису Google Meet, що робить зустрічі більш корисними та доступнішими. Цікавим доповненням є використання емодзі, щоб ділитися реакціями під час зустрічі. Просто виберіть піктограму посмішки на панелі керування та натисніть на відповідну.

Більше оновлень стосується Google Chat, зокрема чат-кімнат. Поточні параметри «Переглянути учасників» і «Додати людей і програми» замінено на «Керувати учасниками», де можна переглянути список доданих і запрошених до чат-кімнати з доступністю додавання, а також налаштування чат-кімнати. «Програми та інтеграції» в меню дозволяє керувати програмами або інтеграціями чату. Також для створення групового чату спрощено інтерфейс. Зараз просто потрібно ввести імена користувачів та розпочати розмову або натиснути “Створити групу”. Завдяки такому спрощенню користувачі інтуїтивно налаштовують чат-кімнати. Крім того, усі нові чат-кімнати формуватимуться у ланцюжки та не будуть упорядковуватися їх за темами бесіди. Чат-кімнати, створені раніше, також з 13 березня трансформуються у новий інтерфейс.

Оновлення торкнулися і Google Документів. Раніше під час перегляду або редагування документа Google недруковані символи не відображалися, то зараз це все доступно, а саме: Абзац / Розрив, Рядок / М’який розрив, Розрив розділу, Розрив сторінки, Розрив колонки, Вкладка, Пробіл. Також до об’єктів можна обирати кольори в інструменті палітри кольорів за допомогою значень RGB та налаштувати кольори за допомогою інструмента «Піпетка» з вибором будь-якого кольору на екрані в палітрі кольорів.

З метою покращення планування та координації зустрічей у Календарі Google додано функцію Office Building для робочих місць, тобто під час планування події є можливість додати чітку локацію у межах установи чи поза нею. Так можна вести контроль за наповненістю аудиторій та чітким розподіленням робочих локацій.

Такі оновлення є доступними у рамках розширеної ліцензії Google Workspace for Education: Teaching and Learning Upgrade, яка доступна для ДВНЗ “УжНУ”. Також зазначимо, щоб використовувати весь функціонал у повному обсязі, рекомендовано працювати через веб-переглядач Google Chrome. Тож очікуємо на новинки та далі буде…

 
Категорії: