Новини

30.12.2016
1646

Олександр Варшава та Ростислав Головчанський вітають усіх зі святами!

Олександр Варшава та Ростислав Головчанський вітають усіх зі святами!

До початку нового року залишились лічені дні. Окрім придбання подарунків та детального вибору новорічного образу варто підвести підсумки, проаналізувати минаючий рік, і, звісно ж, побудувати плани на наступний. Кожен погодиться, що 2016 був плідним роком і в стінах Ужгородського національного університету. Втілено низку проектів, здобуто безліч нагород, стипендій та наукових відзнак. Студенти та викладачі вишу доклали чимало зусиль, аби УжНУ цьогоріч вийшов на новий рівень.


Голова студентської ради УжНУ Олександр Варшава розповідає, що 2016 рік був насиченим та яскравим, і залишить на згадку позитивні враження. «Рік, що минає, був дуже насичений на цікаві події. Вдалося реалізувати велику кількість проектів, познайомитися з надзвичайно цікавими і крутими людьми. Разом з тим, весь час потрібно було тримати високий темп, аби всюди встигнути, все зробити та ще й, подекуди, на каву піти. – Посміхається Олександр. – Одне з основних досягнень цього року те, що разом з міською владою вдалося відновити діяльність Молодіжної ради м. Ужгород. Хочу подякувати всім хто був пліч-о-пліч зі мною весь рік, підтримував і допомагав. А в новому році бажаю всім бути здоровими, коханими і здійснення всіх мрій!».

Голова профспілки студентів Ростислав Головчанський, що напруги у минаючому році теж вистачало, але спільними зусиллями вдалось оминути всі негаразди. «2016 рік був досить напруженим, однак він мені запам’ятається стабільністю. Цей рік на мою думку є переломним. 2014 та 2015 були набагато складніші, тому будувати глобальні плани на 2016 рік ми не стали, а зосередили свою роботу на підтриманні сталій та безперебійній роботі. Тому, щодо планів можна сказати, що у 2016 році майже все було виконано, втілено в життя та відбувалося на хорошому рівні. За 2017 рік можу сказати, що у нас вже є багато планів. Однак ми їх поки не будемо оприлюднювати, а будемо просто втілювати. Всім нашим студентам, викладачам та працівникам університету хочу побажати миру, добра та злагоди. Нехай 2017 рік втілить ваші мрії в життя».

 

Вероніка Кобаль,

Прес-служба УжНУ

Категорії: