Новини

04.05.2022
169

Наукова Бібліотека УжНУ отримала багатофункціональні пристрої для облаштування коворкінгу в читальній залі

Наукова Бібліотека УжНУ отримала багатофункціональні пристрої для облаштування коворкінгу в читальній залі

Нещодавно УжНУ отримав гуманітарний грант у рамках Фонду гуманітарної підтримки українських університетів Проєкту міжнародної технічної допомоги «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic IQ Initiative). 

 «Ми подалися та виграли грант на суму 2000 доларів, завдяки ньому були придбані 4 універсальні, компактні пристрої, які виконують функції принтера, ксерокса та сканера. Вони будуть використані для облаштування колективного робочого простору для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у місті Ужгороді, зокрема і в гуртожитках Університету» - розповідає помічник ректора Крістіна Товт.

Наразі такий простір формується у читальній залі Наукової бібліотеки УжНУ. Як зазначає директор Наукової бібліотеки  Марія Медведь: «Завдяки умовам, які створив Університет - надав комп'ютери, безкоштовний доступ до мережі Інтернет, люди можуть віддалено працювати, проводити лекції, дітки та студенти  – відвідувати он-лайн навчання. Але, на жаль, в нас не було достатніх можливостей для копіювання та сканування тексту. І зараз люди, які матимуть потребу в цьому, можуть вільно скористатися цією технікою. Це буде великою допомогою для тих переселенців та студентів, які працюють в нашій бібліотеці».

 

 

Інформаційно-видавничий центр

Категорії: