Новини

28.06.2022
812

#Моя Конституція

#Моя Конституція

У день Конституції викладачі та студенти кафедри журналістики УжНУ записали відео-вітання зі святом та започаткували  флешмоб #мояконституціячелендж!

«Ідея народилась швидко. Ми хотіли привітати зі святом, адже відчуваємо потребу самовиразитися, підтримати один-одного та наших бійців, які на лінії  фронту виборюють нашу незалежність та доводять, що ми були, є і будемо вільним народом, вільної країни з власною мовою,  власною історією, а наша Конституція закарбувала свободу і волу, що є в ДНК кожного громадянина», - говорить студентка 2 курсу спеціальності «Журналістика» Ніколетта Саєнко. 

«Ми провели такий своєрідний місток між першою в Європі Конституцію Пилипа Орлика 1710 року і підтвердили, що ми європейцями були тоді, наш шлях в Європу і зараз. Ми є частиною цивілізованого світу і будемо повноправними членами Європейського Союзу! І це також закарбовано в нашій Конституції», - відзначила Ольга Барановська, студентка 3 курсу спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» 

У Конституції зафіксовано прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу! Це, без сумніву, є важливі речі для нас. Для нащадків величної нації, яка заслужила гідне життя! У важкі часи, які прийшли до нас у вигляді рашистської навали, ми, як ніколи, свято бережемо своє, зміцнюємо наш дух, віримо у ЗСУ та Перемогу!

«Правила участі у акції #мояконституціячелендж прості, - розповіла Каміла КУЗЬМА, студентка 1 курсу спеціальності «Журналістика», - потрібно зробити фото з прапором чи гербом України (або важливої на ваш погляд статті Конституції)  та поширити його у сторіс, додати наш хештег #мояконституціячелендж та найважливіше: передати цей челендж знайомим чи друзям, позначити їх! Давайте перевіримо, наскільки добре знаємо нашу Конституцію!»

 

Відео: https://www.facebook.com/watch?v=350662407219059

 

За інформацією кафедри журналістики УжНУ

 

Категорії: