На юридичний факультет завітали випускники Ужгородського ліцею ім. А. Волошина

Минулого тижня на юридичний факультет завітали випускники Ужгородського ліцею ім. А. Волошина, якій днями виповнюється 30 років, під керівництвом заступника директора з виховної роботи Дутко Світлани Іванівни.

Учні мали змогу зустрітись із деканом факультету Лазуром Ярославом Володимировичем, який розказав про особливості навчання на факультеті, перспективи розвитку та майбутнього працевлаштування студентів юридичного факультету.

Крім цього заступник декана по виховній роботі Ірина Валеріївна Хохлова розповіла майбутнім абітурієнтам про організацію навчального процесу та студентське дозвілля у позанавчальний час. Мала змогу також виступити в.о. голови студради юридичного факультету Пилипенко Марія Сергіївна, яка розповіла про роботу Студентської ради і Профкому факультету та університету, а також про можливості, які відкриваються студентам у різних напрямках під час навчання на факультеті.

Колектив юридичного факультету щиро вітає учнів та вчителів Ужгородського ліцею з нагоди ювілею освітнього закладу!

Процвітання, наукових здобутків та довгоочікуваного миру!