ФСН відзначив День факультету й обрав першу красуню

Запальні танці, проникливі співи й шість красунь, що змагаються за титул міс факультету, – минулий навчальний тиждень на ФСН завершився святково.

Із вітальним словом до присутніх звернувся декан факультету суспільних наук Юрій Остапець: «2006-го цей підрозділ був створений тодішнім ректором Миколою Вегешем. І ось уже 14 років факультет об’єднує нас, дає можливість творчо зростати, робити кар’єру, брати участь у ґрантових проєктах, ставати професіоналами. Ось уже 14 років поспіль ми відчиняємо двері перед талановитою молоддю, яка приходить до нас, щоб опанувати омріяні професії. Звершуйте задуми, досягайте мрій і сокотіть той комунікативний професійний простір, який ми створюємо».

Від імені місцевої влади гостей привітав заступник ужгородського міського голови Василь Гомонай і вручив активним викладачам і студентам грамоти.

Після перегляду відеоролика про підготовку до факультетського свята, дівчата порадували публіку виходами у стилі R`n`B, рок, ретро та, звісно, у вечірніх сукнях.

Настрою вечору додавали виступи запрошених гостей: танцювальних колективів Destroyers та ССТ «Бліц», вокалом радували Даніела Якобчук, Вікторія Максімова, Сергій Юзьків, соло на саксофоні виконала Діана Чалбаш, а запалу святу додали фаєр-шоу студія Dragonfly.

Після наради журі розподілило номінації так: «Міс інтелект» стала Крістіна Мурзова, «Міс фото» – Наталія Щадей, титулом «Міс артистичність» нагородили Єлизавету Кокіш-Мельник, нагороду в номінації «Міс усмішка» отримала Діана Шігімага, звання «Міс грація» журі присудило Дарії Крутипорог, а «Міс чарівність» – Катерині Клопотар. Зал віддав титул «Міс глядацьких симпатій» Наталії Щадей. Віцеміс факультету стала Крістіна Мурзова, а корону головної красуні факультету суспільних наук наділа Діана Шігімага.

Ксенія Шокіна