Новини

02.03.2017
1296

Факультет суспільних наук гучно відсвяткував день народження

Факультет суспільних наук гучно відсвяткував день народження

Першого весняного дня в Ужгородському національному університеті традиційно відзначають день народження факультету суспільних наук. Не став виключенням і нинішній рік. Ввечері першого березня студенти та викладачі ФСН зібралися у нічному клубі «Phantom», аби відсвяткувати одинадцяту річницю факультету.

На святкування прийшло чимало викладачів, студентів, а також друзів із інших факультетів вишу. Піднесену атмосферу вечора підтримував незмінний ведучий свят в УжНУ Іван Граб.

Розпочав святкову програму декан факультету Юрій Остапець, який зазначив, що нинішнє святкування особливе, адже до структури факультету приєдналася нова кафедра – педагогіки.

«Це одинадцята річниця від дня заснування факультету. До цього часу святкування були різними і ми вперше обрали формат вечірки. Однак традиційною залишається концертна програма, після якої на студентів чекає дискотека. За ці одинадцять років факультетом втілено чимало, нам  є чим пишатися і куди рухатися. У цей день ми підбиваємо підсумки та будуємо плани на майбутнє».

«Минулого року нам виповнилося 10 років. Оскільки це була «кругла» дата, наш маленький ювілей, ми організували великий концерт за участі ректора, проректорів і багатьох гостей. Тоді гучно святкували та нагороджували весь актив. Цьогоріч вирішили відсвяткувати трохи скромніше, а оскільки студенти більше полюбляють вечірки в нічних клубах, то обрали такий формат проведення. Загалом, святкуванням задоволені.  Я переконана, що дуже добре, коли такі вечори проводяться на молодіжній території, адже це об’єднує колектив» - зазначила організатор свята, голова студради факультету суспільних наук Євгенія Нікуліна.

Упродовж вечора зі сцени лунали пісні та жарти, а в залі – сміх та оплески. Родзинкою вечора стали конкурси, в яких брали участь не тільки студенти, але й викладачі, що подарувало святкуванню легку та яскраву атмосферу. Також на святі не обійшлося без традиційного вітання від черлідерів УжНУ. Студентки факультету суспільних наук Діана Якубич та Крістіна Швенда подарували присутнім сольні вокальні виступи, команда КВК «Міжнари» (факультет міжнародних економічних відносин) розважала гостей кумедними сценками та жартами. На завершення вечора зачарувала силою та красою свого голосу студентка факультету історії та міжнародних відносин Вікторія Булеца.

Опісля завершення концерту усі охочі залишилися відпочивати у нічному клубі, адже декан факультету зробив невеличкий подарунок – відмінив першу пару наступного дня, тож святкування тривало до самого ранку.

Вероніка Кобаль,

Прес-служба УжНУ

Категорії: