Новини

23.11.2023
384

Член Комітету старійшин Міжнародної асоціації випускників УжНУ Іван Михайлович Мешко відзначає 98-й день народження!

Член Комітету старійшин Міжнародної асоціації випускників УжНУ Іван Михайлович Мешко відзначає 98-й день народження!

Життєпис та славне ім’я найстаршого вишу і найчисельнішого колективу Закарпаття творили тисячі непересічних особистостей, які реалізовували свій інтелект, енергію та життєвий досвід для його розвитку. До числа таких особистостей належить і доктор історичних наук, професор, фундатор економічного факультету вишу Іван Мешко.

В УжНУ Іван Михайлович працював з 8 лютого 1956 і до 23 березня 2015 року. Тут захистив кандидатську і докторську дисертації. Його перу належать більше 90 наукових праць з економічної проблематики.

З утворенням ГО «Міжнародна асоціація випускників УжНУ» Іван Михайлович, як член Комітету старійшин, активно долучився до її роботи, ділився досвідом і порадами. 

Рада і Правління Асоціації сердечно вітають іменинника з прекрасною датою. Від імені численних членів Асоціації зичимо Івану Михайловичу, щоб здоров'я не підводило, життєлюбності та оптимізму ніколи не бракувало, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття!

 

 

Олександр СЛИВКА,

Голова Правління Міжнародної асоціації випускників УжНУ

 

Категорії: