Новини

09.03.2023
107

Що таке ChatGPT. Застосування у роботі лікаря

Що таке ChatGPT. Застосування у роботі лікаря

Недавно стало відомо, що ChatGPT https://openai.com/blog/chatgpt/ вже доступний в Україні, та чи може він бути корисним у практиці лікаря? Ось яку відповідь згенерував сам чат на це питання:

«ChatGPT – це штучний інтелект, який може допомогти лікарю у багатьох аспектах. Нижче наведено кілька прикладів того, як ChatGPT може бути корисним для лікарів:

  1. Підтримка прийняття рішень: ChatGPT може допомогти лікарю у вирішенні складних медичних питань. Наприклад, він може відповісти на запитання про діагностику, лікування та профілактику різних захворювань. ChatGPT може допомогти лікарю швидко знайти відповіді на складні медичні питання та вирішити проблеми, які можуть виникнути у процесі роботи.
  2. Аналіз медичних даних: ChatGPT може допомогти лікарю аналізувати великі обсяги медичних даних та виявляти закономірності у даних. Наприклад, він може допомогти лікарю знайти зв'язки між різними захворюваннями та розробити нові методи лікування.
  3. Персоналізоване лікування: ChatGPT може допомогти лікарю визначити найбільш ефективний підхід до лікування, враховуючи індивідуальні особливості пацієнта. Наприклад, він може допомогти визначити оптимальну дозу ліків для кожного пацієнта, що забезпечить максимальну ефективність лікування.
  4. Експертний аналіз: ChatGPT може бути використаний як інструмент для проведення експертного аналізу в різних медичних галузях. Він можедо помогти лікарю зробити правильний вибір між різними методами лікування та виявити потенційні проблеми в плануванні та проведенні медичних процедур.

Штучний інтелект не лише полегшуватиме роботу лікарів, але й допоможе врятувати більшу кількість пацієнтів.

Щодо економіки, то застосування технологій ШІ – вигідно, оскільки витрати в системі охорони здоров’я знизяться, а якість медичних послуг – зросте.

Незважаючи на те, що інноваційні технології лише впроваджуютьсяу сферу медицини, вже у 2021 році (згідно з дослідженням Frost&Sullivan) прибуток підприємств на ринку штучного інтелекту в охороні здоров'я – $6,1 млрд.

http://www.iamwire.com/2017/07/artificial-intelligence-healthcare/156135

Категорії: