Новини

27.02.2023
501

Google Workspace for Education: що потрібно знати?

Google Workspace for Education: що потрібно знати?

Минув рік… Рік незламності, витривалості, загартованості та згуртування. І кожен тримає свій фронт. На освітян теж випали немалі випробування, адже вони адаптовують навчальний процес до будь-яких умов. Освіта стала гнучкою саме завдяки цифровим інструментам. І в цьому нам допомагають провідні компанії ринку ІТ.

Так, нещодавно центр інформаційних технологій УжНУ отримав лист з позитивними новинами, що дію розширеної ліцензії Google Workspace for Education: Teaching and Learning Upgrade для працівників УжНУ продовжено ще на 6 місяців. Які доступні можливості? Нагадаємо про них.

У першу чергу додаткові можливості надано для Google Meet. Найбільш актуальною є можливість запису онлайн заходів. Всі записи автоматично генеруються та зберігаються на Google Диску у папці Meet Recordings. Бонусом також є автоматизація статистики присутності учасників на онлайн зустрічі. Після завершення зустрічі у Meet на електронну адресу організатора надходить звіт про присутність.

Серед інтегрованих функцій у Meet цікавою є поділ на сеанси підгруп, що дає можливість розділяти учасників онлайн зустрічі на окремі кімнати для обговорення та організовувати групову чи командну роботу.

Учасники онлайн заходів у Meet мають можливість створювати опитування під час зустрічі. Працювати з короткими опитувальниками дозволяє діяльність “Опитування”. Також новинкою для фідбеку є “Запитання й відповіді”, що надає можливість упорядкованого модерування запитаннями від учасників онлайн заходів.

В Meet є можливість транскрибування – перетворення мовлення на текст. Поки що ця функція доступна лише для англійської мови.

Інтерфейс Meet доповнено інтерактивним елементом – кнопка реакцій, для невербального висловлювання чи реагування під час зустрічі.

Перелік розширеного функціонала завершує пряма трансляція –  можливість поширення онлайн зустрічі на YouTube, що забезпечує охоплення широкої аудиторії з налаштуванням різних доступів.

Отже, продовжуємо працювати у ритмі з Google Workspace та крокувати до Перемоги.

Категорії: