Географічний факультет провів ХІ-ту Міжнародну науково-практичну конференцію «Нові технології в геодезії, землекористуванні та природокористуванні» GeoTech Zakarpattya 2023

26-28 жовтня 2023 року географічним факультетом  ДВНЗ  «Ужгородський національний університет» була проведена ХІ-та Міжнародна науково-практична конференція «Нові технології в геодезії, землекористуванні  та природокористуванні» GeoTech Zakarpattya 2023.

У конференції прийняли участь 79 учасників в усіх регіонів України, а також партнери з Польщі (Варшавська політехніка), Румунії (Технічний університет Клуж-Напока) та Чеської республіки (Науково-дослідний геодезичний, топографічний і картографічний інститут).

Конференція відбулася за сприяння Закарпатської регіональної філії державного підприємства «Українське аерогеодезичне підприємство», компанії zakpos, компанії ТНТ-ТРІ, компанії «Навігаційно-Геодезичний Центр», Національного природного парку «Синевир», Громадської спілки «Українське товариство геодезії і картографії», Громадської організації «Інститут раціонального природокористування», Громадської організації «Асоціація фахівців землеуcтрою України», ПП  «Захід-Зем» та ПП Терновцій Володимир Михайлович.

Відкрив конференцію декан географічного факультету доц. Іван Васильович Калинич.

З привітальними словами виступили: співголова оргкомітету, проректор з науково-педагогічної роботи ДВНЗ «Ужгородський національний університет» д.п.н. доц. Мирослава Олександрівна Лендьел, заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Юрійович Дем’янчук, начальник Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Світлана Іванівна Бокша та президент ГС «Українське товариство геодезії і картографії», д.т.н., професор НУ «Львівська політехніка»  Ігор Севірович Тревого.

З доповіддю виступив начальник топографічної служби Збройних Сил України полковник Матвійчук Ігор Васильович.

В організації конференції активну участь прийняв професорсько-викладацький склад факультету: завідувач кафедри геодезії, землеустрою та геоінформатики Пересоляк Владислав Юрійович, старший викладач Ничвид Марія Романівна, доц. Карабінюк Микола Миколайович, доц. Микита Михайло Михайлович, аспірант Ваш Ярослав Іванович та студенти кафедри геодезії, землеустрою та геоінформатики Рішко Ярослава, Тяско Олександр, Шваб Софія, Бабинець Еміліян, Ганич Анастасія, Гомович Евгенія, Андрейко Оксана, кафедри фізичної географії та раціонального природокористування Фурт Биатріса та кафедри англійської філології Камзалакова Валерія.

Під час конференції працювала виставка сучасних геодезичних приладів фірм ELNAV, AlphaGeo/Geofix, а також були представлене сучасне обладнання кафедри геодезії, землеустрою та геоінформатики.

Конференція пройшла в дружній робочій атмосфері. Після конференції були організовані екскурсії по м. Ужгород та мальовничим місцям Закарпаття.