Новини

18.05.2023
226

Ректор УжНУ привітав з Днем науки кращих ліцеїстів

 Ректор УжНУ привітав з Днем науки кращих ліцеїстів

У четвер, 18 травня, з нагоди Дня науки відбулося урочисте нагородження переможців 3 етапу всеукраїнських учнівських олімпіад Ужгородського наукового ліцею Закарпатської обласної ради. На зустрічі почесні грамоти та дипломи лауреатам II-IV етапів всеукраїнських   учнівських олімпіад та МАН  вручили ректор УжНУ Володимир Смоланка,  директор ліцею  Олена Тищенко та заступник начальника  департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної військової адміністрації Михайло Шеверя.

Ректор Володимир Смоланка зазначив: «Ми в Ужгородському національному університеті прагнемо, щоб ви стали студентами саме нашого університету, адже ви показуєте кращі результати у навчанні, загальнообласних та загальнодержавних олімпіадах. В нас класний університет, активно  розвивається студентське життя, в нас чудові викладачі і я переконаний, що ви отримаєте ґрунтовні знання саме в нашому університеті».

Директор ліцею  Олена Тищенко наголосила: «Завдяки співпраці між закладами освіти,  Ужгородським національним університетом, нам щороку вдається досягати все вищих і вищих вершин. Хочу побажати кожному з нас натхнення, бажаю не зупинятися на досягнутому, адже немає межі досконалості.

Сьогодні в нас свято, яке ми не мали можливості відзначати упродовж 3 років. Але ми своєю працею та наполегливістю довели, що воно має продовжуватися і сьогодні ми уперше його святкуємо в якості Ужгородського наукового ліцею».

 

Інформаційно-видавничий центр

 

 

Категорії: