Гуртожитки

Невід’ємною частиною «Ужгородського національного університету» є студентське містечко, до складу якого входить 5 гуртожитків, де проживає біля 3000 студентів, а також іноземні студенти, студентські сім’ї, працівники університету, аспіранти, інтерни, слухачі ФПО та абітурієнти.

Студмістечко – це житлово-побутовий комплекс, що керується у своїй діяльності законодавством України, типовим положенням про студентські гуртожитки та Правилами внутрішнього розпорядку гуртожитків студмістечка УжНУ. Студмістечко активно співпрацює з деканатами та інститутами університету, контролюючи таким чином поведінку студентів.

На території студмістечка знаходяться 2 студентські поліклініки, студентські магазини та кафе, спортивні майданчики. В приміщеннях гуртожитків функціонують бібліотеки, читальні зали з безкоштовним доступом до Wi-Fi інтернету. Для дозвілля студентів у гуртожитках облаштовано сучасні спортивні кімнати.

Студентське містечко – це структурний підрозділ «Ужгородського національного університету», адміністрація якого дбає про створення належних умов проживання в гуртожитках, регулярне оновлення матеріально-технічної бази, визначає основні напрямки економічного і соціального розвитку, керує усією діяльністю та організовує роботу студентського містечка , вирішує питання вдосконалення його структури. Так, до прикладу, лише за останнiй перiод було проведено капітальний ремонт в декількох десятках житлових блоків, замінено близько 1000 вікон на сучасні пластикові, проведено капітальний ремонт покрівлі та зроблено ще багато іншого:

Адміністрація кожного з гуртожитків сприяє дотриманню порядку, а охорона цілодобово контролює пропускний режим, дотримання техніки безпеки та Правил внутрішнього розпорядку.

Поселення в гуртожитки відбувається за заздалегідь розпланованою схемою.

Положення про гуртожитки студмістечка.

Зміни до Положення про гуртожитки студмістечка ДВНЗ "УжНУ"

Правила внутрішнього розпорядку

Документи необхідні для  поселення у гуртожиток:

  • паспорт
  • 2 фотокартки 3х4
  • хлопцям потрібно знятися із військового обліку за місцем прописки у військкоматі та стати на облік у 2-му відділі університету (вул. Капітульна, 25) та в ужгородському військкоматі (вул. Бородіна).

Контакти:

Адміністрація студентського містечка

Директор студмістечка: КЕПИЧ Василь Георгієвич

Заступники директора студмістечка: НЕКАЧАЙЛО Валерій Вікторович, БУРДЮХ Іван Іванович

Тел.: 0312-64-34-67   або 0953769613 (з 8.00 по 17.00 в робочі дні)

 

 

Відповідальний за інформацію: Кепич Василь Георгійович
Дата оновлення сторінки: 05.11.2021