Анонси подій
Міжнародний воркшоп «Чат-боти, ігрові технології та штучний інтелект у цифровій освіті студентів»
Ужгородський національний університет спільно з партнерами з Університету агрономічних наук і ветеринарної медицини в Бухаресті (Румунія), Політехнічного університету м. Бухарест (Румунія), Автономного університету Барселони (Іспанія) та Університету Порту (Португалія) реалізує міжнародний проєкт програми Erasmus+ «Гендер, цифровізація, екологічність: забезпечення стабільного майбутнього для всіх у Європі» (2023-1-RO01-KA220-HED-000154433). УжНУ представляє команда факультету інформаційних технологій: д.т.н., проф. Мулеса Оксана Юріївна, д.т.н., проф. Повхан Ігор Федорович, к.т.н., доц. Мельник Олена Олексіївна.
У рамках проєкту 12-13 травня 2025 року в Ужгородському національному університеті відбудеться міжнародний воркшоп “Chatbot, Gaming & AI Techniques Applied in Student Digital Education” (Чат-боти, ігрові технології та штучний інтелект у цифровій освіті студентів).
Мета воркшопу – сприяння академічному діалогу та міждисциплінарній співпраці щодо інтеграції штучного інтелекту, гейміфікації та чат-ботів у вищу освіту. Захід покликаний дослідити сучасні цифрові інструменти та педагогічні підходи, які підвищують залученість студентів, персоналізують навчання та сприяють психологічному благополуччю в цифровому освітньому середовищі. Окрему увагу буде приділено юридичним та етичним аспектам використання ШІ в освіті, а також обміну практичним досвідом і новаціями між українськими та європейськими учасниками.
Тематичні напрями воркшопу:
- Інтелектуальні чат-боти в цифровій освіті студентів
- Гейміфікація навчального процесу: практики та інновації
- Застосування штучного інтелекту в освітньому середовищі
- Цифрові асистенти у професійній підготовці майбутніх педагогів
- Правові аспекти використання ШІ та чат-ботів у вищій освіті
- Застосування ШІ для підтримки психологічного благополуччя студентів у цифровому навчанні
- Адаптивне навчання з використанням ШІ: персоналізація досвіду студента
- Мультимодальні технології та інтерактивність у цифровій освіті
- Практичні кейси впровадження ШІ в університетській освіті
- Етичні аспекти ШІ та ігор в освіті
- Моделювання освітніх стратегій за допомогою ігрових технологій
- Аналітика навчання та прогнозування результатів із використанням ШІ
- Людино-машинна взаємодія в освіті: нові підходи
Робоча мова: англійська.
Воркшоп відбудеться у змішаному форматі: офлайн – у ДВНЗ «Ужгородський національний університет», онлайн – на платформі Zoom.
За підсумками роботи заплановано видати збірник наукових праць (електронна версія). Всі зареєстровані учасники воркшопу отримають електронний сертифікат.
Участь у воркшопі безкоштовна.
Прийом заявок для участі у воркшопі триватиме до 1 травня 2025 року. Матеріали для воркшопу надсилати на електронну адресу workshop.geea@gmail.com .
Детальніша інформація у запрошенні.