Анонси подій

16
квітня
324

Розпочато набір на кафедру військової підготовки

КАФЕДРОЮ ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ УЖГОРОДСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ З 1 КВІТНЯ 2024 РОКУ ПРОВОДИТЬСЯ  НАБІР НА НАВЧАННЯ

громадян України (чоловічої та жіночої статі) для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу.

Прийом документів здійснюється щоденно за адресою:

м. Ужгород, вул. Тлехаса, 16/8 - «Новий район міста» з 09:00 до 13:00 (субота, неділя - вихідні дні)

при собі мати:

  1. Паспорт громадянина України.
  2. Приписне свідоцтво ( для чоловіків ).

Термін навчання - два роки. По завершенні навчання випускникам присвоюється військове звання «молодший лейтенант запасу».

Підготовка здійснюється за чотирьма спеціальностями:
1. «Бойове застосування механізованих з’єднань,військових частин і підрозділів»;
2. «Бойове застосування з’єднань,військових частин і підрозділів спеціального призначення»;
3. «Бойове застосування з’єднань,військових частин і підрозділів наземної артилерії»;
4. «Морально-психологічне забезпечення».

На час навчання громадяни, які проходять навчання на кафедрі військової поготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, призову на військову службу не підлягають.

Відповідно до наказу РЕКТОРА УжНУ військова підготовка громадян проводиться протягом одного навчального дня на тиждень ( п'ятниця).

На навчання на конкурсних засадах приймаються громадяни (чоловічої та жіночої статі), які мають вищу освіту чи здобувають її в УжНУ та інших вищих навчальних закладах, у тому числі студенти магістратури, а також студенти заочної форми навчання та аспіранти.

Міністерством Оборони України внесено зміни до законодавчих актів України щодо обов'язкової наявністі військової підготовки для бажаючих обіймати державні посади та балатуватись до органів місцевого самоврядування, у тому числі Ради та судів.

Випускники кафедри мають змогу служити на добровільних засадах на офіцерських посадах у Збройних Силах України, Службі безпеки України, Держприкордонслужбі України, Національнїй гвардії України, Національній поліції України, Державній службі України з надзвичайних ситуацій та силових і правоохоронних структурах.

Категорії: