Анонси подій

1
грудня
194

Семестрове навчання в Поморському університеті в Слупську

 Поморський університет в Слупську оголошує набір на семестрове навчання протягом весняного семестру 2023/2024 н.р.

До участі у відборі на безкоштовне навчання протягом одного семестру запрошуються студенти спеціальностей англійська філологія, німецька філологія, польська філологія.

Також, запрошуються студенти наступних факультетів, які володіють польською мовою (навчання відбувається польською мовою) - біологічний факультет, географічний факультет, юридичний факультет, факультет інформаційних технологій, спеціальність Педагогіка, Соціологія, Менеджмент. 

Для відбору студентам  необхідно надіслати наступні документи на електронну адресу: erasmus@uzhnu.edu.ua

- CV (резюме);

- Мотиваційний лист до участі у конкурсі;

- Виписка останньої завершеної екзаменаційно-залікової сесії;

- Першу сторінку копії закордонного паспорта;

За деталями можна звертатися до відділу міжнародних зв’язків УжНУ, з темою повідомлення - "Семестрове навчання у Польщі"

e-mail: erasmus@uzhnu.edu.ua

Кінцевий термін подачі документів – 01.12.2023 р.

Громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, які є здобувачами передвищої та вищої освіти, асистенти–стажисти, аспіранти та докторанти, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти в Україні не мають права виїжджати за кордон. Винятком є студенти або курсанти закладів освіти України, які прямують за кордон для проходження практичної льотної підготовки в іноземні заклади освіти або в авіаційні школи (відповідно до ПКМУ від 1 вересня  2023 р. № 934 внесені зміни до пункту 2-13 Правил перетинання державного кордону громадянами України), або громадяни, які відносяться до інших категорій осіб, які мають право виїзду за кордон (див. тут )

Категорії: