Анонси подій

15
грудня
164

INPRO (Польща) шукає творчих студентів для молодіжного обміну ERASMUS+

Пориньте у світ кінематографічної історії з молодіжним обміном «Reel Change» у Жешуві, Польща  з 28 січня по 3 лютого 2024 року. Протягом 5 динамічних днів понад 20 учасників у віці 16-20 років з різних країн вивчатимуть відеографію, написання творчих сценаріїв та міжкультурні зв'язки.

Крім використання свого об'єктиву, створюйте значущі зв'язки з учасниками по всьому світу, вносячи свій унікальний погляд на спільні проекти. Беріть участь у дискусіях про глобальний творчий ландшафт, обмінюючись перспективами, які формують ваше художнє бачення.

Перейдіть за посиланням, щоб прочитати детальну програму - https://shorturl.at/iHNPU

Вік учасників – 16-20 років (для хлопців – 16-17).

Для участі у відборі необхідно:

1) рівень володіння англійською мовою B1-В2;

2) мотиваційний лист;

3) цікаве відео-резюме англійською мовою тривалістю до 2 хвилин;

4) бути готовим до креативних викликів та здобуття нового досвіду;

5) до конкурсного відбору допускаються студенти, що раніше не приймали участь у проєктах від INPRO.

Дедлайн - 15.12.2023

Всі необхідні документи слід подати на електронну адресу - oksana.sviezhentseva@uzhnu.edu.ua та stanko.erika@uzhnu.edu.ua 

____________________________________________________________

Громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, які є здобувачами передвищої та вищої освіти, асистенти–стажисти, аспіранти та докторанти, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти в Україні не мають права виїжджати за кордон. Винятком є студенти або курсанти закладів освіти України, які прямують за кордон для проходження практичної льотної підготовки в іноземні заклади освіти або в авіаційні школи (відповідно до ПКМУ від 1 вересня  2023 р. № 934 внесені зміни до пункту 2-13 Правил перетинання державного кордону громадянами України), або громадяни, які відносяться до інших категорій осіб, які мають право виїзду за кордон (див. тут )

Категорії: