Анонси подій

27
вересня
15:00
204

Робоча зустріч зі стейкхолдерами по Міжнародному науковому проєкту «Розширення можливостей високих технологій для закладів вищої освіти» (Skills2Scale)

27 вересня, о 15.00 у ректораті УжНУ (за адресою: пл. Народна, 3, зал засідань Вченої ради (2 поверх), відбудеться робоча зустріч щодо міжнародного наукового проєкту «Розширення можливостей високих технологій для закладів вищої освіти» (Skills2Scale).

 

Модератор:

Мулеса Оксана Юріївна, професор кафедри програмного забезпечення систем, доктор технічних наук, професор.

Вступне слово:

Миронюк Іван Святославович, проректор з наукової роботи, доктор медичних наук, професор,

Пацкан Олександр Михайлович,  Заступник голови обласної державної адміністрації (з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації

Доповідачі:

Мулеса Оксана Юріївна, професор кафедри програмного забезпечення систем, доктор технічних наук, професор.

 

Детальніше про проєкт

Проєкт Skills2Scale  спрямований на розробку та впровадження передових інноваційних та підприємницьких освітніх програм, які дають студентам можливість розвивати та запускати власні підприємства і стартапи в технологічному просторі Beyond 5G. При цьому надаючи доступ до першокласного навчання, наставництва та можливостей фінансування, щоб  розвинути нове покоління підприємців, які сприятимуть інноваціям та економічному зростанню регіону, в якому проживають.

Міжнародний проєкт Skills2Scale фінансується Європейським інститутом інновацій і технологій (EIT).

До консорціуму проєкту увійшли Політехнічний університет Валенсії, Технічний університет Ліберця, Ужгородський національний університет, Лапландський університет, Грецька премія в галузі підприємництва, Національний центр наукових досліджень Demokritos, Fogus Innovations & Services P.C. та два асоційовані партнери: Фонд регіонального розвитку Центральної Македонії  та Католицький університет Португалії.

На робочій зустрічі із представниками влади, освіти і науки та бізнесу в Закарпатській області  буде розглянуто питання щодо впровадження технологій Beyond 5G у різних сферах, зокрема у підприємницькій діяльності. Також будуть  представлено інформаційні ресурси, де кожен бажаючий може зареєструватися та безплатно пройти навчальні і наставницькі вебінарів https://skills2scale.eu/webinars/ Програма навчання охоплює такі теми, як технологія 5G, інновації та підприємництво, побудова партнерства та обмін знаннями.

 

Додаткова інформація:

https://skills2scale.eu/

 

https://www.uzhnu.edu.ua/uk/anounce/2201.htm

 

Категорії: