Анонси подій

26
вересня
216

Розпочинається цикл тренінгів «Європеїзація системи публічного управління, формування професійного кадрового потенціалу, орієнтованого на євроінтеграцію»

26 вересня ц.р. в рамках реалізації наукового проєкту «Транскарпатський центр Жана Моне з дослідження європейських стратегій розвитку в Ужгородському національному університеті» розпочинається цикл тренінгів «Європеїзація системи публічного управління, формування професійного кадрового потенціалу, орієнтованого на євроінтеграцію».

Мета - підвищення загального рівня знань та набуття відповідного практичного досвіду в частині імплементації європейських стратегій розвитку фахівцями органів місцевого самоврядування, що опікуються питаннями європейської та євроатлантичної інтеграції, щодо рівня їх професійної компетенції в контексті системи освіти впродовж життя; керівників громадських організацій та активістів громадського сектору щодо координації взаємодії органів публічного управління, бізнесу й науки, поглиблення комунікації держави й громадськості, поінформованості й обізнаності населення в контексті освіти в межах території громад; здобувачів усіх рівнів вищої освіти відповідних спеціальностей в контексті підготовки сучасного професійного кадрового потенціалу, орієнтованого на інновації.

Цільова аудиторія: студенти, магістри спеціальностей: «публічне управління та адміністрування», «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», аспіранти, молоді вчені, працівники органів місцевого самоврядування, що опікуються питаннями європейської та євроатлантичної інтеграції, керівники громадських організацій та активісти громадського сектору.

Керівник: Ольга Руденко доктор наук з державного управління, професор, Академік Академії економічних наук України, Doctor of Honoris Causa. Фахівець з аналізу питань підвищення ефективності державного управління, формування професійної державної служби, європейської та євроатлантичної інтеграції. Має досвід діяльності як член галузевої експертної ради Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування», науково-експертної ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції, науково-експертної ради з питань державного управління та розвитку державної служби при Національному агентстві України з питань державної служби, Комісії з питань вищого корпусу державної служби. Є сертифікованим тренером з розвитку громадянських компетентностей в Україні – DOCCU та гендерно орієнтованого управління.

Дата, час: Вівторок, 26 вересня, 10:00 – 14:00, ауд. 138.

Часовий пояс: Europe/Kiev

Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet

Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/avg-jfyu-ypr

Програма перших двох днів тренінгів - https://drive.google.com/file/d/1vJGf6KRSMMpbZbwGgLvdIY_yWJrMtytd/view?usp=sharing .

Категорії: