Анонси подій

22
вересня
17:00
3019

Чергова сесія реєстрації заяв вступників на навчання триває до 17:00 22 вересня

ДВНЗ «УжНУ» проводить дві додаткові сесії реєстрації заяв вступників на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного та фармацевтичного спрямувань) на основі ПЗСО та НРК5, для здобуття ступеня магістра на основі НРК6 та НРК7, для здобуття ступеня бакалавра на основі НРК6 та НРК7, осіб, які здобувають такий самий або вищий ступінь не менше одного року та виконують у повному обсязі індивідуальний навчальний план, відповідні строки конкурсного відбору та зарахування на навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб з дотриманням вимог до вступних випробувань, визначених Порядком прийому.

Додаткові сесії реєстрації заяв вступників, конкурсного відбору та зарахування на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного або фармацевтичного спрямувань) на основі ПЗСО та НРК5, для здобуття ступеня магістра на основі НРК6 та НРК7:

– з 4 по 22 вересня (вступні випробування 25 – 27 вересня, надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих – 28 вересня, зарахування – не пізніше 10 жовтня);

– з 6 по 20 листопада (вступні випробування 22 – 23 листопада, надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих – 24 листопада, зарахування – не пізніше 30 листопада).

Заяви реєструються через електронний кабінет вступника. Звертаємо увагу встпуників на те, що конкурсні пропозиції будуть створюватися за необхідністю. У випадку відсутності відповідної конкурсної пропозиції у електронному кабінеті просимо звертатися через електронну пошту для її активації. 

Приймальна комісія

Категорії: