Анонси подій

31
березня
429

Restart Your Future: нові можливості для українських студентів

Програма «Restart Your Future» прагне допомогти українським студентам в Україні та за її межами, а також молодим переміщеним особам перекваліфікуватися та підвищити обізнаність  щодо soft-skills, а також цифрових навичок, допомагаючи молоді реінтегруватися у громаду та ринок праці.

Ініціаторами програми є Envolve Entrepreneurship Greece та SAP Hellas за сприяння Community Foundation Ireland.

«Завдяки цій програмі ми прагнемо культивувати свіжі перспективи для тих, хто прагне як професійного, так і особистого розвитку в іноземній країні. Крім того, учасники отримають глибоке уявлення про різні теми цифрової грамотності, актуальні для працевлаштування в майбутньому» - зазначають організатори.

У рамках цієї ініціативи учасники матимуть доступ до різноманітних курсів, які стосуються затребуваних цифрових навичок та особистого розвитку, надаючи їм можливість отримати знання, інструменти та вміння використовувати передові технології, які постійно змінюються. Партнерство спрямоване на пом’якшення цифрового розриву між вимогами роботодавців до навичок і знань щодо роботи, пов’язаної з технікою, або будь-якої іншої роботи, яка вимагає технічної грамотності, і тими навичками молодих людей, які прагнуть професійного розвитку та рівних можливостей у чужій країні.

4-місячна програма включає в себе курси та семінари, а також сесії з розширення можливостей і можливості наставництва «один на один» від співробітників SAP, пропонуючи цілісний підхід до ознайомлення з процесами найму, документацією та професійною орієнтацією для досягнення кращої якості життя.

Усі заходи проходитимуть у діджитал-форматі англійською мовою.

 

Реєстрація – за посиланням.

 

 

Категорії: