Анонси подій

17
лютого
190

Стипендії Університету Джорджа Вашингтона

 Інститут європейських, російських та євразійських досліджень (The Institute for European, Russian, and Eurasian Studies, далі – IERES) Університету Джорджа Вашингтона (м. Вашингтон, США) оголошує конкурс на отримання стипендій для українських науковців за трьома напрямами:

1. Дистанційне навчання (Non-resident Fellowship):

Тривалість: 12 місяців;

Терміни: вересень 2023 року – серпень 2024 року;

Всього вакансій: 12;

Стипендія: 800 дол. США на місяць.

До подачі заявки запрошуються викладачі закладів вищої освіти України та науковці інших установ, тематика робіт яких пов’язана з українознавством та міжнародними відносинами. Кандидати повинні вільно володіти англійською мовою. Внутрішньо переміщеним громадянам України надаватиметься пріоритет.Для участі у дистанційному навчанні необхідно надіслати англомовне резюме та заповнити анкету за посиланням: https://bit.ly/3ISodFr. З кандидатами буде проводитися співбесіда у форматі онлайн.

2. Стипендія для молодих науковців (Junior Visiting Fellowship):

Тривалість: 12 місяців;

Терміни: вересень 2023 року - серпень 2024 року;

Всього вакансій: 1;

Стипендія: 60 тис. дол. США.

До подачі заявки запрошуються молоді українські науковці, які вільно володіють англійською мовою та мають наукову ступінь кандидата наук, тематика наукових робіт яких пов’язана з українознавством та міжнародними відносинами. Обраний кандидат за програмою IERES зможе продовжити наукову діяльність у США протягом  1 року.

Для подачі заявки кандидатам необхідно надіслати англомовне резюме, заповнити анкету за посиланням https://bit.ly/3GNNLks, подати пропозицію щодо наукової роботи та рекомендаційний лист. Відібрані кандидати будуть запрошені на співбесіду у форматі онлайн.

3. Стипендія для старших наукових співробітників (Senior Visiting Fellowship):

Тривалість: один семестр (5 місяців);

Терміни: осінь 2023 року (серпень - грудень) та весна 2024 року (січень –

травень);

Всього вакансій: 2 (по 1 на кожен семестр);

Стипендія: 35 тис. дол. США.

Подавати заявки можуть керівники закладів вищої освіти України професорського складу або старші наукові співробітники інших установ, тематика наукових робіт яких пов’язана з українознавством та міжнародними відносинами. Кандидати будуть запрошені терміном на 1 семестр до IERES для проведення наукової роботи та участі в інших заходах Інституту.

Для подачі заявки кандидатам необхідно надіслати англомовне резюме, заповнити анкету за посиланням https://bit.ly/3CU5CVI, подати пропозицію щодо наукової роботи та рекомендаційний лист. Відібрані кандидати будуть запрошені на співбесіду у форматі онлайн.

Кінцевий термін подачі заявок по напрямах – 17 лютого 2023 року.

У разі виникнення будь-яких додаткових запитань щодо участі у програмах, IERES пропонує звертатися за роз’ясненнями за електронною поштою: ieresgwu@gwu.edu.

Категорії: