Анонси подій

5
грудня
1109

Центр сталого розвитку УжНУ оголошує набір учасників та учасниць на онлайн-тренінг програми “Активні громадяни” серед студентів-бакалаврів всіх факультетів

Поспішайте долучитися до спільноти активних громадян свого закладу освіти, міста та країни.
Оголошуємо набір учасників та учасниць на онлайн-тренінг програми “Активні громадяни” від ГО "Молоді Агенти Змін” за підтримки Британської Ради в Україні. Тренінг відбудеться 5-7 грудня 2022 року на платформі Zoom з 10 до 14 години щодня.

Під час тренінгу ви дізнаєтесь основні принципи та особливості програми “Активні громадяни”, яка спрямована на об’єднання та соціальне згуртування активних громадян та громадянок задля створення потужної спільноти, яка здатна змінювати та вирішувати локальні і глобальні проблеми суспільства. Окрім того, за 3 дні тренінгу, разом з досвідченими експертами та експертками, фасилітаторами та фасилітаторками, ви пройдете шлях від генерації ідеї до написання проєктної заявки.

 Учасники та учасниці тренінгу отримають сертифікат міжнародного зразка та можливість продовжити навчання на всеукраїнських семінарах та тренінгах Британської Ради, а також зможуть спробувати свої сили під час конкурсу проєктів соціальної дії та інших активностях програми, що дасть можливість отримати фінансування для реалізації своєї ініціативи.  Окрім того, вас чекають подарунки та цікаві зустрічі!

Участь у тренінгу безкоштовна! Реєстрація обов'язкова до 2 грудня 2022 року за посиланням.

Для отримання сертифікату Британської ради потрібно брати участь протягом усіх трьох днів тренінгу.

Категорії: