Анонси подій

17
вересня
12:00
255

Тиждень бізнес-інтенсиву «Від студента до підприємця: реальний досвід закарпатських підприємців»

В УжНУ починається  тиждень зустрічей студентів з молодими і успішними представниками бізнесу, які розкажуть про заснування власної справи, успіхи та невдачі, дадуть корисні поради та настанови для молоді. Метою цих зустрічей є популяризація ідеї підприємництва серед молоді Закарпаття, підкреслення важливості підприємницької діяльності у розвитку економіки Закарпаття, створення можливості для реалізації талановитого студентства в бізнесі, обмін досвідом з підприємцями, що мають успішну власну справу. 

Проблемні питання, які будуть порушені:

- як починали свій підприємницький шлях?

- чому виникла ідея створення власного бізнесу?

- які якості і вміння важливі для молодого спеціаліста? 

- у чому унікальність вашої послуги/продукту?

- декілька надихаючих фактів з підприємницької діяльності 

- вплив бізнесу на розвиток Закарпаття

- настанови майбутнім спеціалістам і які перспективи розвитку в Україні.

 

Спікерами будуть:

Віктор Фекете - власник рекламної агенції «Idea» та бренду корпоративних подарунків Gift Ideas, які готують корпоративні подарунки для таких компаній KFC, Volia, Boguslav, ОТР Leasing. Один із найуспішніших підприємців, який вже зустрічався зі студентами філологічного факультету за спеціальністю «Реклама і зв’язки з громадськістю» в УжНУ в 2019 році. Рекламний бізнес Віктор веде вже понад 10 років, але за цей час зі своєю командою встиг реалізувати чимало успішних проєктів, зокрема: «0312.ua» (інформаційний ресурс), «HoReCa» (ексклюзивні товари для готелів, ресторанів, кафе), «4 Man» (подарунки для чоловіків) тощо. Віктор радий ділитися власним досвідом з молодим поколінням, тож студенти УжНУ знову мають можливість з ним поспілкуватися.

Зустріч з Віктором Фекете відбудеться 17.09  о 12:00 за адресою: вул. Університетська, 14, навчально лабораторний корпус, ауд. 321.

 

Категорії: