Анонси подій

21
жовтня
17:00
7119

Додатковий етап вступної кампанії 2022 (вступ за кошти фізичних або юридичних осіб) триває до 21 жовтня

ДВНЗ "УжНУ" оголошує додатковий прийом заяв і документів для вступу на навчання виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Строки додаткового набору вступників на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб:

– прийом заяв та документів, передбачених розділом VІ Правил прийому, розпочинається 03 жовтня та закінчується 21 жовтня;

– вступні випробування проводяться з 21 по 25 жовтня включно;

– оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування здійснюється не пізніше 26 жовтня;

– зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб проводиться не пізніше 31 жовтня.

Вступники на основі здобутого освітнього рівня бакалавр (магістр), які бажають здобути освітній ступінь магістра, подають заяви в електронній формі через кабінет вступника на відповідні конкурсні пропозиції. 

Вступники на основі повної загальної середньої освіти, на основі ОКР молодший спеціаліст (ОС молодший бакалавр, ОПС фаховий молодший бакалавр), які бажають подати заяву на вступ у додатковому етапі, повинні написати листа на адресу Приймальної комісії (admission@uzhnu.edu.ua або vstup@uzhnu.edu.ua) із вказанням спеціальності, курсу та форми здобуття освіти для створення необхідної конкурсної пропозиції з наступним поданням електронної заяви.

Вступники, які бажають здобувати другу вищу освіту за ОС бакалавр, повинні подавати заяви та документи у паперовій формі безпосередньо до відбіркових комісій.

Приймальна комісія

Категорії: