Анонси подій

23
вересня
4350

Другий етап вступної кампанії 2022 (вступ за кошти фізичних або юридичних осіб) триває до 23 вересня

ДВНЗ "УжНУ" оголошує додатковий прийом заяв і документів для вступу на навчання виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Строки додаткового набору вступників на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб:

– прийом заяв та документів, передбачених розділом VІ Правил прийому, розпочинається 12 вересня та закінчується 23 вересня;

– творчі конкурси та індивідуальні усні співбесіди проводяться з 21 по 24 вересня включно;

– фахові іспити проводяться з 23 по 26 вересня включно;

– оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування здійснюється не пізніше 26 вересня (27 вересня – друга / наступна вища освіта);

– зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб проводиться не пізніше 6 жовтня (7 жовтня денна форма на основі ПЗСО).

Вступники на основі повної загальної середньої освіти подають заяви в електронній формі через кабінет вступника на відповідні конкурсні пропозиції. 

Вступники на основі ОКР молодший спеціаліст (ОС молодший бакалавр), ОПС фаховий молодший бакалавр, які бажають подати заяву на вступ у другому етапі, повинні написати листа на адресу Приймальної комісії (admission@uzhnu.edu.ua або vstup@uzhnu.edu.ua) із вказанням спеціальності, курсу та форми здобуття освіти для створення необхідної конкурсної пропозиції з наступним поданням електронної заяви.

Вступники, які бажають здобувати другу вищу освіту за ОС бакалавр, повинні подавати заяви та документи у паперовій формі безпосередньо до відбіркових комісій.

 Приймальна комісія

Категорії: