Анонси подій

5
серпня
17:00
3442

27 липня - 5 серпня: реєстрація на спеціально організовану сесію ЄВІ

11 вересня 2021 року відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:

  • зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ;
  • не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.

Із 27 липня до 5 серпня проводиться реєстрація для проходження спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту.

Реєстрацію здійснює Приймальна комісія ДВНЗ "УжНУ" та відбіркові комісії факультетів. Для зареєстрованих учасників на сайті Українського центру буде створено інформаційну сторінку – «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до неї – за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому. Процедура реєстрації - за посиланням

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань. Кошти зараховуються на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти упродовж трьох робочих днів.

Після отримання Екзаменаційного листка потенційний учасник тестування має оплатити послугу за участь у спеціально організованій сесії ЄВІ (сума до сплати – 510 грн). Для цього потрібно зайти в «Кабінет учасника ЄВІ/ЄФВВ»  і скористатися електронною платіжною системою або роздрукувати квитанцію і  сплатити її у відділенні / через термінал самообслуговування будь-якого банку. Вартість спеціально організованої сесії  буде визначено до 20 липня.

 Наголошуємо, що оплату потрібно здійснювати тільки за наявності Екзаменаційного листка. Реєстрація для участі в спеціально організованій сесії ЄВІ вважається завершеною лише після оплати тестування

Пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ створюватимуться в усіх обласних центрах (окрім м.Донецьк і м.Луганськ), а також у м.Сєвєродонецьк і м.Слов’янськ.

Приймальна комісія

Категорії: