Анонси подій

24
червня
3388

Реєстрація на вступні іспити для вступників на основі ПЗСО

До уваги вступників 2021!

Вступні іспити для окремих категорій вступників на основі ПЗСО у ДВНЗ "УжНУ" проводяться в кілька потоків:

- на місця державного замовлення - з 01 по 13 липня включно;

- на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб - з 14 по 23 липня.

Реєстрація для складання вступних іспитів на місця державного замовлення розпочинається 24 червня і завершується 09 липняДля реєстрації вступник подає до Приймальної комісії:

- заяву на участь у вступних іспитах (заповнюється особисто в електронному або паперовому вигляді за формою, визначеною Приймальною комісією);

- копію документа, що посвідчує особу;

- фотокартку розміром 3х4 см;

- копію документа про повну загальну середню освіту або довідку від закладу освіти про те, що особа завершить її здобуття до 10 липня;

- копії документів, що підтверджують право вступника на участь у вступному іспиті.

ДВНЗ "УжНУ" пропонує також можливість електронної реєстрації за умови завантаження вступником сканованих копій (фотокопій) документів, зазначених вище. Тому, перш ніж скористатися цим сервісом, радимо підготувати відповідні фотокопії (сканкопії) у графічному форматі(.jpg):

- кольорової фотокартки розміром 3 х 4 см;

- фотокопії (сканкопії) документа, що посвідчує особу;

- фотокопії (сканкопії) документа про повну загальну середню освіту або довідки закладу освіти про завершення її здобуття до 10 липня;

- фотокопії (сканкопії) документів, що підтверджують право вступника на участь у вступному іспиті.

 Вступники, які проходять вступні іспити, допускаються до участі в них за наявності оригіналу документа, що посвідчує особу, оригіналів документів, що підтверджують право вступника на участь у вступному іспиті та екзаменаційного листка з фотокарткою.

Посилання для електронної реєстрації (буде активним з 24 червня). Для того, щоб мати можливість подати заяву, необхідно зареєструватися, використовуючи електронну адресу у поштовій службі Gmail та підтвердити обліковий запис.

ВАЖЛИВО:

Для допуску на іспит вступник має пред'явити оригінал документа, що посвідчує особу, екзаменаційний листок, який він отримує після реєстрації у Приймальній комісії, та оригінали документів, що підтверджують право вступника на участь у вступному іспиті.

Вступники, які скористаються електронною реєстрацією, екзаменаційний листок зможуть отримати на консультації перед іспитом або безпосередньо перед іспитом. 

Офіційне оголошення результатів вступних іспитів на місця державного замовлення, включаючи оцінки та інформацію про досягнення мінімального прохідного бала, здійснюється шляхом розміщення відповідних відомостей на офіційному вебсайті ДВНЗ "УжНУ" та вноситься до Єдиної державної електронної бази з питань освіти не пізніше наступного дня після їх проведення.

Реєстрація та складання вступних іспитів не є фактом подачі заяви до ДВНЗ "УжНУ". Вступник повинен подати заяви на вибрані спеціальності у електронній або паперовій формі.

Приймальна комісія

Категорії: