11.03.2024

Завершено реєстрацію кандидатів на посаду голови Студентської ради

Центральна виборча комісія для забезпечення виборчого процесу виборів голови Студентської ради ДВНЗ «Ужгородський національний університет» протягом 6-10 березня проводила реєстрацію кандидатів на посаду голови Студентської ради ДВНЗ «УжНУ».

Відповідно до поданих заявок та витягів з протоколів ЦВК №5 від 6 березня та №6 від 8 березня 2024 року, згідно з Положенням «Про студентське самоврядування Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» повідомляємо, що зареєстровано кандидатами на посаду голови Студентської ради ДВНЗ «УжНУ» трьох осіб, а саме:

• Ердевдія Марка Леонтіновича, студента 4 курсу юридичного факультету;
  • Пилипчука Віктора Вікторовича, студента 3 курсу факультету суспільних наук;
  • Скородняка Станіслава Миколайовича, студента 3 курсу факультету математики та цифрових технологій.

Центральна виборча комісія й надалі повідомлятиме про роботу ЦВК та інформуватиме студентів університету щодо перебігу виборчого процесу.

За інформацією ЦВК