04.03.2024

Випускниця УжНУ здобула чотири золоті медалі чемпіонату України з пауерліфтингу

У місті Коломия пройшов чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів усіх вікових груп, в якому у складі збірної команди нашої області взяла участь цьогорічна випускниця магістратури (спеціальність 227) факультету здоров’я та фізичного виховання УжНУ Наталія Мага, котра показала найкращий результат у закарпатській команді.

Змагаючись серед юніорок (U-23) у ваговій категорії до 57 кг, вона успішно виконала всі дев’ять підходів до штанги й стала чемпіонкою, піднявши у сумі триборства 390 кг і випередивши срібну призерку на 147,5 кг! До речі, результат Наталки на 12,5 кг вищий за чемпіонський серед дорослих жінок, але на цих змаганнях їй треба було пройти відбір на міжнародні молодіжні змагання, тож вона виступала серед ровесниць. Також наша спортсменка виборола золоті медалі у кожній з трьох вправ: присідання 152,5 кг, жим лежачи 90 кг (особистий рекорд), тяга 147,5 кг.

За результатами виступу Наталія Мага здобула право представляти Україну на чемпіонатах Європи та світу з пауерліфтингу (U-23), що  відбудуться у Гаммі (Люксембург) і  Валетті (Мальта) у травні й серпні відповідно. Між цими змаганнями вона планує знову поступати у магістратуру факультету здоров’я та фізичного виховання на спеціальність 017.

Андрій Федорішко,

старший викладач кафедри фізичного виховання,

голова обласної федерації пауерліфтингу