30.10.2023

З успішним завершенням міжнародного проєкту його учасників привітав ректор університету Володимир СМОЛАНКА. Він відзначив високу результативність роботи команди, вагомість і значимість проєкту для університету.

Академічний координатор проєкту Іван АРТЬОМОВ прозвітував про основні результати роботи команди. Вони справді вагомі.

По-перше, створено дієвий, потужний центр Жана Моне, який і після закінчення проєкту буде функціонувати на постійній основі.

По-друге, розроблено концептуальні положення формування Стратегії розвитку УжНУ на 2023-2032 рр., яка отримала високу оцінку Національної академії педагогічних наук, де проводилась її всебічна експертиза.

По-третє, результатами роботи над проєктом стало наступне:

▪ видано 2 колективні монографії, 9 навчальних посібників,  3 збірника наукових праць, інформаційних і рекламно-просвітницьких продуктів, які доступні на сайті http://eurodev.uzhnu.edu.ua/index.php/en/

▪ проведено 9 занять онлайн-шкіл з європейських студій, 3 цикли тренінгів з європеїзації системи публічного управління, 3 курси онлайн-лекцій.

По-четверте, результативність роботи постійно апробувалась під час проведення публічних заходів, які відбулися за ці 3 роки, а саме: 2 міжнародні інтернет конференції, міжнародний круглий стіл, конкурс студентських робіт з проблематики проєкту.

В обговоренні результатів проєкту, а також перспектив функціонування ТЦМЖ у подальшому в структурі НН Інституту євроінтеграційних досліджень взяли участь проректор УжНУ Мирослава ЛЕНДЬЕЛ, директор ТЦЖМ Петро ТОКАР, декан факультету історії і міжнародних відносин, дослідник-викладач ТЦЖМ Віталій АНДРЕЙКО, начальник відділу міжнародних зв’язків УжНУ, дослідник-викладач ТЦЖМ Оксана СВЄЖЕНЦЕВА, директор НДІ політичної регіоналістики УжНУ Маріан ТОКАР, доктор юридичних наук Тетяна КАРАБІН, команда якої перейняла естафету від Інституту і реалізовуватиме в УжНУ ще один проєкт за напрямом Жан Моне.

Учасники наради оглянули виставку напрацювань команди проєкту, розміщену у фоє ректорату.