15.06.2021

Від абітурієнта – до магістра: враження від навчання в УжНУ студентів Медичного факультету №2

Один із наймолодших факультетів УжНУ - Медичний факультет №2, на якому навчаються студенти-іноземці. Він заснований у 2016 році, за цей час стрімко зросла кількість іноземців, які навчаються тут, наразі на факультеті  понад 1400 студентів із більш ніж 25 країн світу. Ми поспілкувалися із студентами-іноземцями та дізналися, чи подобається їм  навчання в Ужгородському національному університеті.

Равірадж Ядав, Індія

Чому ви вибрали для здобуття вищої освіти УжНУ? Чому саме цей факультет?

При вступі до вищої школи я обрав УжНУ, тому що атмосфера університету, яка є в ньому, є дуже привабливою. Особливо класними є кампус, інфраструктура та спосіб викладання навчальних предметів.

Якими були перші враження від навчання? Воно було саме таким, яким ви його уявляли?

Моє перше враження було приголомшливим, я маю на увазі, що викладачі в університеті працюють на дуже хорошому рівні, режим викладання заснований на англійській мові, що є позитивним моментом для мене, чи для будь-якого іноземного студента. Так що так, те, що я собі уявив, я знайшов  в УжНУ.

Яке слово краще характеризує ваш навчальний процес (важко, цікаво, захоплююче, весело, складно)? Аргументуйте.

Цікаво, захоплююче та весело – ці слова найкраще найкраще описують навчальний процес в УжНУ. Викладачі завжди готові взаємодіяти зі студентами, вони дають багато шансів студентам, щоб вони могли виправити свою помилку. Загалом, середовище для навчання тут є надзвичайно приємним, і  я зазвичай насолоджуюся ним.

Чи рекомендуєте для вступу цьогорічним вступникам ваш факультет?

Так, звичайно, я буду рекомендувати УжНУ всім до вступу.

Анаго-Аманзе Віктор Дайк, Нігерія

Чому ви вибрали для здобуття вищої освіти УжНУ? Чому саме цей факультет?

Я обрав УжНУ, адже це університет із атмосферою відкритості, а також   через готовність УжНУ до роботи з іноземцями.

Мій навчальний процес був цікавим, веселим та захоплюючим. Я мав чудову можливість спілкуватися з великою кількістю людей, з різних країн, це чудовий спосіб обміну досвідом.

Які плани у вас на професійне майбутнє?

Я маю намір пройти подальшу підготовку, як  фахівець із акушерства та гінекології, щоб мати більш грунтовні навички для своєї професії.

Чи рекомендуєте для вступу цьогорічним вступникам ваш факультет?

Звичайно! Я це вже роблю, і продовжуватиму рекомендувати й надалі  для вступу Ужгородський національний університет.

Підготував Олексій Шафраньош