31.08.2021

На засіданні Вченої ради УжНУ розглянули конкурсні та атестаційні справи

У вівторок, 31 серпня, відбулося засідання Вченої ради, на якому були розглянуті питання плану роботи на 2021/2022 навчальний рік, конкурсні, атестаційні справи, та погоджені кандидатури на посади проректорів УжНУ. Крім цього, Вчена рада розглянула й низку інших поточних питань.

Розпочали засідання із розгляду конкурсних справ. Вчена рада проголосувала за обрання Василя Кута   на посаду завідувача кафедри інформатики та фізико-математичних дисциплін,  Михайла Савчина на посаду професора кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права, Петра Трачука на посаду професора кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права, Мирославу Фабіан на посаду  професора кафедри англійської філології, Нелю Жулканич на посаду професора кафедри модерної історії України та зарубіжних країн, Йосипа Даньківа на посаду професора кафедри обліку і аудиту. Також були обрані на посади професора кафедри охорони материнства та дитинства Юрій Бобик, професора кафедри фізики напівпровідників Олександр Грабар та професора кафедри економіки і підприємництва (0,5 ставки) Наталія Кубіній.

Далі на засіданні були розглянуті атестаційні справи. Вчена рада проголосувала за присвоєння вченого звання професора по кафедрі цивільного права та процесу Петру Немешу, доцента по кафедрі системного аналізу і теорії оптимізації Юрію  Андрашку, доцента по кафедрі теоретичної фізики Ганні  Васильєвій, доцента по кафедрі господарського права  Вікторії Вашкович, доцента по кафедрі факультетської терапії Оксані Ганич, доцента по кафедрі адміністративного, фінансового та інформаційного права Вікторії Гербут, доцента по кафедрі кримінального права та процесу Ярославу Ліховіцькому, доцента по кафедрі фізичного виховання Наталії Семаль, та доцента по кафедрі адміністративного, фінансового та інформаційного права Михайлу Тернущаку.

На засіданні Вчена рада ухвалила рішення рекомендувати ректору УжНУ Володимиру Смоланці призначити на посаду першого проректора Олександра Сливку, на посаду проректора з наукової роботи Ігоря Студеняка, на посади проректорів з науково-педагогічної роботи Олександра Рогача, Ігоря Короля, Мирославу Лендьел, та  на посаду проректора з адміністративно-господарської роботи Дмитра Сойму.

Крім цього, було прийняте рішення реорганізувати кафедру «Алгебри» та кафедру «Диференціальних рівнянь та математичної фізики» факультету математики та цифрових технологій шляхом їх об’єднання та утворити на їх основі кафедру «Алгебри та диференціальних рівнянь». На засіданні також розглянули питання  уточнення тем дисертаційних досліджень, надали дозвіл на наукове керівництво та прийняли рішення щодо друку видань науковців УжНУ.

Також було прийнято рішення про реорганізацію кафедр стоматологічного факультету. Відтак на базі 9 кафедр пілдрозділу утворили 6 кафедр: кафедру хірургічної стоматології та клінічних дисциплін, кафедру терапевтичної стоматології, кафедру фундаментальних медичних дисциплін та ортопедичної стоматології, кафедру дитячої стоматології, кафедру клініко-лабораторної діагностики та фармакології  та кафедру стоматології післядипломної освіти.