Новини

15.11.2018
802

В УжНУ вручили відзнаки найактивнішим студентам

В УжНУ вручили відзнаки найактивнішим студентам

Сьогодні, 15 листопада, ужнівців вітали з нагоди Міжнародного дня студента, що святкують 17 листопада. Найактивнішу молодь нагородили відзнаками.

Вітали кращих студентів усіх факультетів проректори УжНУ Олександр Сливка та Ігор Король, а також заступник ужгородського міського голови Олександр Білак – вручили грамоти й подяки ректора, міськради та облради.

Детальніше на сайті Медіацентру

 

Категорії: