В УжНУ вручили відзнаки найактивнішим студентам
Сьогодні, 15 листопада, ужнівців вітали з нагоди Міжнародного дня студента, що святкують 17 листопада. Найактивнішу молодь нагородили відзнаками.
Вітали кращих студентів усіх факультетів проректори УжНУ Олександр Сливка та Ігор Король, а також заступник ужгородського міського голови Олександр Білак – вручили грамоти й подяки ректора, міськради та облради.
Детальніше на сайті Медіацентру





