Новини

21.06.2022
425

В УжНУ відбулося чергове засідання Вченої Ради

В УжНУ відбулося чергове засідання Вченої Ради

 У вівторок, 21 червня, відбулося чергове засідання Вченої Ради УжНУ. На засіданні розглянули звіт про навчальну, наукову та виховну діяльність географічного факультету, атестаційні справи, затвердили ліміт  стипендіатів на призначення академічної стипендії, а також низку інших питань функціонування університету. 

Засідання розпочали із приємного, ректор УжНУ Володимир Смоланка урочисто вручив науковцям університету дипломи зі вченими званнями доцента та професора. (Детальніше із фото можна ознайомитися за посиланням).   

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко, який також був присутній на засіданні, нагородив грамотою за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, внесок у розвиток бібліотечної справи області та з нагоди 70-річчя завідувачку інформаційно-довідкового відділу Наукової бібліотеки УжНУ Ларису Мельник.  

На засіданні із доповіддю про навчальну, наукову та виховну діяльність географічного факультету розповів декан  Іван Калинич. «Стосовно наукової роботи, то за звітній період ми провели 14 загальноукраїнських, 2 міжнародні конференції, загальноукраїнський конгрес молодих географів, 14 наукових семінари та заключили 7 угод про науково-технічне співробітництво». До здобутків факультету також варто додати закуплене наукове-навчальне обладнання на суму більше 10 мільйонів гривень - зазначив Іван Калинич. 

Далі розглянули атестаційні справи. Вчена рада проголосувала за присвоєння вченого звання професора по кафедрі акушерства та гінекології Святославу Герзаничу, доцента по кафедрі адміністративного, фінансового та інформаційного права Володимиру Дьордяю, доцента по кафедрі наук про здоров’я Василю Кручаниці, доцента по кафедрі адміністративного, фінансового та інформаційного права Валерію Пацкану, доцента по кафедрі фінансів і банківської справи Катерині Сочці.

Також на засіданні встановили ліміти стипендіатів для призначення академічних стипендій на липень-серпень 2022 року та І семестр 2022/2023 навчального року в розмірі 40% від фактичної кількості студентів денної форми, які навчаються за державним замовленням на певному факультеті/інституті, курсі, спеціальності. Крім цього, затвердили кандидатури на призначення іменних стипендій студентам університету.

На Вченій раді оголосили переможців конкурсу «Краща монографія 2021 року» та вирішили преміювати авторські колективи.

 

Крім цього на засіданні Вченої ради були вирішені поточні питання роботи університету та рекомендовано до друку низку видань.

 

Інформаційно-видавничий центр

 

 

 

 

 

 

Категорії: