Новини

22.05.2023
2067

В УжНУ відбулася підсумкова наукова студентська конференція

В УжНУ відбулася підсумкова наукова студентська конференція

З 15 по 20 травня 2023 року в УжНУ проходила щорічна підсумкова наукова студентська конференція. Її програмою передбачено виголошення більше тисячі доповідей здобувачів вищої освіти на всіх факультетах Ужгородського національного університету як на пленарних, так і секційних засіданнях.

Цього року найбільше, а це по 140 доповідей, було заслухано на медичному факультеті і на факультеті іноземної філології.

Зокрема на фізичному факультеті було виголошено 98 доповідей на дев’яти секціях: «Теоретична і ядерна фізика»; «Твердотільна електроніка та інформаційна безпека»; «Фізика напівпровідників і діелектриків»; «Прикладна фізика»; «Кібербезпека»; «Оптика 2 курс»; «Електронні комунікації та радіотехніка»; «Біомедична  інженерія»; «Середня освіта. Фізика. Інформатика».

Також близько 90 наукових доповідей на таких секціях, як «Ботаніка»; «Генетика, фізіологія рослин і мікробіологія»; «Ентомологія та збереження біорізноманіття»; «Збалансований розвиток агроекосистем»; «Зоологія», заслухано й обговорено на біологічному факультеті.

За результатами щорічної підсумкової наукової студентської конференції і цього року факультетами видаватимуться збірники матеріалів, які буде розглянуто з метою рекомендації до друку і опублікування на засіданні Редакційно-видавничої ради УжНУ.

Із програмою щорічної університетської підсумкової наукової студентської конференції ДВНЗ «Ужгородський національний університет» можна ознайомитись тут.

Редакційно-видавничий відділ

 

Категорії: