16.04.2021

УжНУ відвідав заступник міністра освіти і науки Ігор Гарбарук

У п’ятницю, 16 квітня, відбулася зустріч ректора УжНУ  Володимира Смоланки із заступником міністра освіти і науки України Ігорем Гарбаруком. На зустрічі також були присутні заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, депутат Закарпатської обласної ради, голова комісії з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики Наталія Шетеля та заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації Вероніка Маюрник.

Під час зустрічі мова йшла про стан та перспективи розвитку вищої освіти в Україні. Володимир Смоланка розповів про досягнення Ужгородського національного університету в освітній та науковій сферах, плідну співпрацю з МОН України, реалізацію спільних з ОДА проєктів та програм в рамках підписаного меморандуму. Ректор університету наголосив: «Для нас є дуже важливою якісна фахова  підготовка випускника, яка відповідає викликам часу. Ми розташовані на крайньому заході країни, тому об’єктивно маємо велику конкуренцію з вишами сусідніх європейських країн. Сьогодні УжНУ входить в топ-10 класичних університетів країни. В університеті навчається майже 15 тисяч студентів – це найбільша кількість за всю його 75 річну історію, щороку відкриваємо нові сучасні спеціальності. Кількість бажаючих вчитися в УжНУ, у тому числі й іноземних студентів, постійно зростає».

Володимир Смоланка також ознайомив гостей з масштабними ремонтними та реставраційними роботами, котрі нині проводяться в університеті, зокрема у будівлях ректорату та медичного факультету.