Новини

22.02.2023
951

УжНУ отримав необмежений доступ до унікальної платформи The Biomedical & Life Sciences Collection

УжНУ отримав необмежений доступ до унікальної платформи The Biomedical & Life Sciences Collection

Наукові та науково-педагогічні співробітники, аспіранти та студенти п’яти факультетів Ужгородського національного університету  отримали необмежений доступ до платформи  The Biomedical & Life Sciences Collection, яку публікує Henry Stewart Talks Ltd. Цю унікальну можливість було отримано завдяки спільним зусиллям професора, завідувача кафедри медико-біологічних дисциплін, доктора біологічних наук Бойко Надії Володимирівни та начальника  Центру інформаційних технологій  Куруци Олексія Степановича.

Henry Stewart Talks Ltd (HSTalks) – це провідний постачальник спеціально підготовлених, анімованих, онлайн, аудіовізуальних лекцій, виступів у стилі семінарів і тематичних досліджень для медичних шкіл, бізнес-шкіл, університетів і комерційних підприємств у понад 60 країнах світу.

HSTalks, який базується в Лондоні, Великобританія, публікує наукові досягнення на  двох високо оцінених платформах:  The Biomedical & Life Sciences Collection  та  The Business & Management Collection.  

Редактори та лектори – це провідні світові експерти та практики, включно з лауреатами Нобелівської премії, представники академічних кіл, дослідницьких інститутів, торгівлі, промисловості, професіоналів та уряду. Колекції постійно розширюються й оновлюються, і їх можна легко вставити в онлайн-навчальні середовища, такі як Moodle і Blackboard.

HSTalks є членом Henry Stewart Group, яка вже понад 40 років є лідером у наданні післядипломної та безперервної професійної освіти в галузі науки, бізнесу та менеджменту через рецензовані професійні журнали, конференції та онлайн-навчання для медичних шкіл, бізнес-шкіл, університетів, державні та комерційні підприємства.

Посилання на платформу: https://hstalks.com/biosci/

За інформацією науково-дослідної частини

 

Категорії: