Новини

05.07.2021
677

У ректораті УжНУ відбулася зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Хорватія

У ректораті УжНУ відбулася зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Хорватія

У понеділок, 5 липня, ректор УжНУ Володимир Смоланка прийняв Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Хорватія в Україні пані Аніцу Джамич. У ході розмови було обговорено широке коло питань українсько-хорватських взаємин. В зустрічі взяли участь керівник відділу міжнародних зв`язків УжНУ Оксана Свєженцева, директор інформаційно-видавничого центру Василь Ільницький, науковці, представники хорватського Північного університету м. Вараждин: професор кафедри цивільного будівництва Божо Солдо, та доцент кафедри цивільного будівництва Желко Коса. 

Під час зустрічі особлива увага була приділена актуальним напрямкам співпраці науковців УжНУ з їхніми хорватськими колегами. Володимир Смоланка ознайомив поважну гостю з міжнародною діяльністю університету зазначивши, що УжНУ має плідну співпрацю з низкою університетів Хорватії. Загалом, у рамках програми Еразмус+, Ужгородський національний університет має найзначнішу  співпрацю  саме з Хорватією - на неї припадає 20 відсотків всіх стажувань студентів та працівників УжНУ. Наразі найбільш плідною є співпраця ужгородських фізиків та економістів з хорватськими науковцями, зокрема з Північного університету у  місті Вараждин. 

Учасники розмови відзначили близькість та спільні риси України та Хорватії в культурному, історичному та політичному  вимірі,  проаналізували актуальні сфери наукового співробітництва та  окреслили подальші напрямки розвитку спільних відносин.

 

 

 

Інформаційно-видавничий центр

Категорії: