12.03.2024

ЦВК повідомляє про скасування реєстрації одного з кандидатів на посаду голови Студентської ради УжНУ

Центральна виборча комісія для забезпечення виборчого процесу виборів голови Студентської ради ДВНЗ «Ужгородський національний університет» інформує, що реєстрацію кандидата на посаду голови Студентської ради ДВНЗ «УжНУ» Скорондяка Станіслава Миколайовича, студента 3 курсу факультету математики та цифрових технологій, СКАСОВАНО у зв’язку з поданою заявою та відповідно до витягу з протоколу ЦВК No8 від 12 березня 2024 року.

Центральна виборча комісія й надалі повідомлятиме про роботу ЦВК та інформуватиме студентів університету щодо перебігу виборчого процесу.

За інформацією ЦВК