27.11.2023

Студенти про онлайн навчання з носіями англійської мови Paper Airplanes

Студенти УжНУ вже більше року практикують навички розмовної англійської мови за персоналізованою програмою від Paper Airplanes. Дана програма реалізовується для того, щоб  подолати труднощі у вивченні англійської мови з її носіями використовуючи технологію віртуального навчання, щоб надати засоби для отримання освіти та подальших можливостей.

Комплексна програма загальної англійської мови пов’язує кожного студента з репетитором для практики чотирьох навичок англійської мови (говоріння, аудіювання, читання та письмо) протягом 18 тижнів.  Студенти та викладачі зустрічаються індивідуально протягом 90 хвилин на тиждень з додатковими відпрацюваннями.

Для студентів високого рівня організовують розмовні заняття  орієнтовані на спілкування, що дозволяють студентам практикувати свої щойно набуті навички англійської мови в груповому форматі. Класи складаються з групи з чотирьох-п’яти студентів, з одним-двома викладачами, які виконують роль фасилітаторів. Студенти відпрацьовують свою граматику та словниковий запас за допомогою таких заходів, як дискусії та дебати на теми, що відображають сьогодення..

Враженнями ділиться студентка 4 курсу Факультету здоров’я та фізичного виховання - Іванна Яцкович:

Я вже пройшла рік навчання з англійської мови у програмі Paper Airplanes. На початку я була трошки не впевнена, коли ми з друзями записалися, не знаючи, що нас чекає. Були сумніви, чи зможемо ми витримати темп, і чи буде у нас достатньо часу для цього. Ми також переймалися, чи зможемо ми ефективно спілкуватися з носіями мови, особливо в ситуаціях, коли нам може бути важко виразити свої думки або розуміти їхні вказівки. На щастя, я подолала свій страх і приєдналася до навчання. Моя викладачка, яка є майже моєю одноліткою, виявилася відмінною співрозмовницею. Ми швидко знайшли спільну мову, незважаючи на те, що на початку було складно виразити свої думки англійською. Заняття є дуже продуманими, викладач кожного студента уточнює, для чого вони вивчають англійську та яка мова (американська чи британська) їм більше до вподоби. Це дозволяє адаптувати підхід до кожного студента, чи то акцентуючи на розмовній практиці, чи то на діловому стилі. Дякуючи Paper Airplanes, я не лише покращила свою англійську, а й знайшла хорошу подругу. Навчання охоплює практичні аспекти, такі як складання резюме, вивчення інших культур та навіть рекомендації щодо управління власним бюджетом. Це навчання, яке дійсно корисне в реальному житті.

Вікторія Петрик, студентка 4 курсу Факультету міжнародних економічних відносин розповідає:

У Paper airplanes я навчаюся уже другий семестр і дуже задоволена своїми результатами. Завдяки навчанню з носіями мови я отримала багато знань і нових вражень, розширила свій кругозір у різних сферах навчання, включаючи історію, культуру, економіку та політику різних країн і все це англійською мовою. Я також отримала багато практичних навичок, таких як: складання та оформлення резюме, cover letter, написання personal statement та CV, які, я впевнена, будуть корисними мені в майбутньому. Особливо хочу відзначити, що навчання в Paper Airplanes допомогло мені підвищити, рівень англійської мови, збільшити словниковий запас. Я відчуваю це на своїх уроках в університеті, а також при спілкуванні з друзями - іноземцями . Я почуваюсь набагато впевненіше, коли розмовляю англійською, і я легше сприймаю нову інформацію. Я навіть не очікувала, що навчання в Paper Airplanes може дати такий результат. Саме ці досягнення мотивували мене продовжувати отримувати нові знання. Я вважаю, що навчання в цій організації є дуже цінним досвідом, який дає можливість розвиватись і досягати своїх цілей.

Наприкінці семестру всі студенти складають обов’язковий фінальний екзамен, при успішному складанні якого, отримують сертифікати про засвідчення вивчення курсу.

Детальніше про програму - https://www.paper-airplanes.org/