Новини

18.08.2023
515

Приймальна комісія УжНУ зарахувала вступників на контрактній основі

Приймальна комісія УжНУ зарахувала вступників на контрактній основі

У п’ятницю, 18 серпня, у черговий раз засідали члени Приймальної комісії. Одне з основних питань на порядку денному – зарахувати з 1 вересня за кошти фізичних та/або юридичних осіб вступників ОС бакалавр (магістр) на основі повної загальної середньої освіти та вступників ОС бакалавр (магістр) на основі НРК5, які виконали вимоги для зарахування станом на 17:00 16 серпня.

Відповідальний секретар Приймальної комісії Петро Горват наголосив: “Станом на сьогодні до наказу про зарахування за кошти фізичних та/або юридичних включено 1 543 особи, з них абітурієнтів на основі молодшого спеціаліста – 133,  на основі ПЗСО – 1 410. Вступники продовжують підтверджувати свій вибір щодо місця для здобуття освіти, а відбіркові комісії -- опрацьовувати їхні рішення. Тож процес вступу триває, наступне зарахування планується наступного тижня”.

Також було прийнято рішення про переведення вступників на основі повної загальної середньої освіти на вакантні місця державного замовлення денної та заочної форми здобуття освіти за спеціальностями (спеціалізаціями, предметними спеціальностями, освітніми програмами) осіб, які зараховані на навчання кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Крім того, обговорено питання про хід прийому заяв від вступників на основі ОС бакалавр, магістр, ОКР спеціаліст, допуск вступників до конкурсного відбору та зарахування вступників-іноземних громадян за кошти фізичних осіб.

 

 

Інформаційно-видавничий центр

 

Категорії: