Новини

08.07.2022
1105

Навчально-науковий інститут хімії та екології реалізовує проєкт «Хімія та екологія – це про Тебе!»

Навчально-науковий інститут хімії та екології реалізовує проєкт «Хімія та екологія – це про Тебе!»

Для України завдання зі зменшення антропогенного тиску на навколишнє природне середовище й досягнення рівня екологічної безпеки, який би відповідав показникам країн Європейського Союзу, є більш ніж актуальним. З розвитком і поширенням міжнародного правового регулювання відносин пов’язаних з транскордонним впливом на довкілля, країни та регіони, яким притаманний нижчий рівень екологічної безпеки, потрапляють під усе зростаючий тиск відповідальності, включаючи економічну, за транскордонний перенос забруднювальних довкілля речовин та інші види негативного впливу на навколишнє природне середовище і на якість життя населення України. 

Однією з вагомих переваг освіти в країнах Європейського Союзу є «безбар’єрність освіти» та «освіта протягом життя». Доступ населення до якісного наукового матеріалу на зрозумілій для пересічного громадянина мові забезпечує обізнаність та виховання здорового і безпечного способу життя, розуміння складних хімічних процесів з якими ми зіштовхуємося щодня, а також стилю життя в форматі «бережне та раціональне природокористування».

«Хімія та екологія – це про Тебе» - це проєкт, що передбачає проведення громадських лекцій для всіх представників суспільства про важливі питання, які сьогодні, в умовах війни, варто знати кожному! Проєкт реалізовується за підтримки Ужгородської міської ради, ДВНЗ «Ужгородський національний університет», Ради молодих вчених при Закарпатській обласній державній адміністрації у Закарпатській області, Ужгородської молодіжної ради.

Заплановано лекції з чітким розкладом та на визначені теми одними з найкращих науковців ДВНЗ «Ужгородський національний університет»:

  1. «Харчові добавки і здоров'я людини» від к.х.н., доцентки кафедри екології та охорони навколишнього середовища Навчально-наукового інституту хімії та екології Галла-Бобик Світлани Василівни.

Час: 11. 00 

Дата: 11.07.2022 

Посилання для приєднання:meet.google.com/pgp-ktps-obe

  1. «Лікарські засоби органічної природи: зв’язок між будовою та властивостями» від к.х.н., доцентки кафедри органічної хімії Навчально-наукового інституту хімії та екології Король Наталії Іванівни.

Час: 11.00

Дата: 13.07.2022

Посилання для приєднання: meet.google.com/cid-ovbq-vxp

  1. «Нанокаталіз та природні сорбенти, як перспективні напрямки сучасної промисловості та захисту навколишнього середовища» від  к.х.н., доцента кафедри фізичної та колоїдної хімії Навчально-наукового інституту хімії та екології Козьма Антона Антоновича.

Час: 11.00

Дата: 15.07.2022

Посилання для приєднання: meet.google.com/ghx-sufw-wof

  1. «Функціональні матеріали - еволюція та перспективи» від к.х.н., старшого наукового співробітника кафедри неорганічної хімії Навчально-наукового інституту хімії та екології Філеп Михайла Йосиповича.

Час: 11.00

Дата: 19.07.2022

Посилання для приєднання: meet.google.com/rde-wqff-bmx

 

Пряма трансляція лекцій також буде на сторінці Навчально-наукового інституту хімії та екології. 

 

Категорії: